2410
2553
عنوان

شماهم تاحالا ب این شغل فکرکردین؟؟

484 بازدید | 11 پست

من خیلی ب کسب درامد از اینستا فکرمیکنم ب خصوص بلاگری ... ولی دوست ندارم عین خیلیا ک فکرمیکنن با نشون دادن کاسه بشقاب صورتی فایده ایی دارن و خودشونو بلاگر میدونن باشم میخوام ی سری اموزش مفید داشته باشم

شما چی؟؟

حاضرید این شغل رو داشته باشید؟؟

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ملت فقط دنبال زرق وبرق هستن ومسخره بازی  و لودگی ببین پیجای که مطالب مفید میذارن چقدر کم فالوور دارن بقیه پیج هاروهم برو ببین

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2456

خب چه آموزش مفیدی؟

من خودم به بلاگری فکر کردم ولی چون تخصصی در حد ارائه ندارم منصرف شدم

تمام تلاشم اینه موقع گفت و گو با آدما سرزنششون نکنم ؛ ولی اگه ناآگاهانه شمارو به خاطر انجام کاری سرزنش کردم لطفا بهم بگید❤

اصلا اینستا ندارم و ازش متنفرم چ برسه ب بلاگری فک کنم 😐😐

قسمت بد داستان اینجاست که:                                 ما ن ازدواج رو خواستیم                                            ن جدایی رو💔:)
2714
باید خوشگل و عملی باشی وسایلتم قشنگ و نو باشن

وسایلم اوکیه خودمم قیافم خوبه ولی اینایی ک الان بلاگرن قبلش هیچی نبودن خداییش با همین پول تبلیغات عمل کردن 🦦

اینا اکثرا راهشون اشتباهه .بلاگر ب کسی میگن ک هنری چیزی بلده و اونو ارائه میکنه ن کسی ک میاد لخت میش ...

اره🤌🏻