2733
2734
عنوان

رفته بودیم شهر بازی

130 بازدید | 14 پست

بعد یه قسمت داره که ازت پول میگیره بهت میگه مثلا اگر این پنج تا توپ ب هدف بزنی بهت پونصد تومن میدم مثل همونا که شیشه میشکنن 

منم پول دادم دفعه اول باختمدفعه دوم گفت اگر بزنی پونصد تومن میدم دقعه قبلم حساب نمیکنم. 

بعد هی چند دست همینجوری رفتم بخدا عین قمار میمونه😂😐هردفعه هم فکر می‌کنی این دفعه میبری 

دارم حرص میخورم اینقدر پول دادم بهش مفت 😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا هر دفعش چه قدر بود؟

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           
2728

من بودم میرفتم یه مدت تمرین میکردم بعد دوباره میرفتم اونجا قشنگ درو میکردم هر چی دارنو 😅😅

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2738
من بودم میرفتم یه مدت تمرین میکردم بعد دوباره میرفتم اونجا قشنگ درو میکردم هر چی دارنو 😅😅

تمرینی نیست بیشتر احتمال ه 

مثلا پنج تا توپ داد گفت همش اگر گل کنی بهت میدم 

بعد دوتاش عمدا بزرگتر انتخاب کرده بود که سخت بره 

ما هم ی ماه پیش رفتیم دقیقا سر همین بازی شوهرم جو گرفتش کلی پول داد هیچی هم نبرد ی خانم و آقا افغانی خیلی پولدار اومدن ۱تومن الکی هی دادن هیچی هم نبردن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
تمرینی نیست بیشتر احتمال ه  مثلا پنج تا توپ داد گفت همش اگر گل کنی بهت میدم  بعد دوتاش ع ...

☹️

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
ما هم ی ماه پیش رفتیم دقیقا سر همین بازی شوهرم جو گرفتش کلی پول داد هیچی هم نبرد ی خانم و آقا افغانی ...

خداروشکر ینفر بیشتر از من باخته😂

بابای منم هر وقت میرفتیم شهر بازی یه غرفه بود باید سکه مینداختی 

هر دفعه چند ساعت میرفت اونجا از اخر فقط یه جعبه جواهر برد😂

خداروشکر ینفر بیشتر از من باخته😂 بابای منم هر وقت میرفتیم شهر بازی یه غرفه بود باید سکه مینداختی&n ...

خوبه ی جعبه برده ما هیچی نبردیم😂😂😂

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706