2410
2553

سلام همگی ..من کلاس کنکور ثبت نام کردم .بعد مشاور این مجموعه توی برنامه بهم تست یا درس جلوتر از معلم مجموعه بهم میگه بزنم .در حالی که من هنوز سال دوازدهم رو نخوندم .ی طرف برنامه مجموعه خیلی سنگینه ی طرف استاد تکلیف میده ..کن سردرگم موندم و از هر دو عقبم ..چکار کنم کلافه شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من مشاورت رو عوض کن..تا بر اساس توانایی‌هات برنامه بده..آخه انسان ربات نیست که یسری از این مشاورها اینجوری برنامه میدن🤕

یا اینکه باهاش صحبت کن کمتر بهت بده..

چون در دراز مدت هیچ اثری غیر از اینکه از برنامه عقب میمونی و انکیزت کم میشه و خسته میشی نداره!

یه روزی همههه‌ی خستگی‌هات رو میفروشی و رویاهات رو باهاش میخری   دست از تلاش کردن برندار...تو فوق‌العاده‌ای  
2720
بنظرتون با برنامه و همگام با استاد جلو برم و خودم تست بزنم خوبه ؟؟؟بخدا حس میکنم دارم روانی میشم&nbs ...

آره عزیزم همینجور خوبه

یه روزی همههه‌ی خستگی‌هات رو میفروشی و رویاهات رو باهاش میخری   دست از تلاش کردن برندار...تو فوق‌العاده‌ای  
بنظر من مشاورت رو عوض کن..تا بر اساس توانایی‌هات برنامه بده..آخه انسان ربات نیست که یسری از این مشاو ...

یک ماهه برنامه مشاور شروع شده ..من همش عقبم ..اصلا نمی‌رسم .میگه روزی باید ۱۴ساعت درس بخونید ..بعد چهار تا درس تخصصی رو توی یک روز گذاشته و اضافه یکی دیگه زیست ..غیر از اون استاد هم برنامه میده ..حس میکنم دارم میمیرم نمی‌دونم ی کدوم بریم 

یک ماهه برنامه مشاور شروع شده ..من همش عقبم ..اصلا نمی‌رسم .میگه روزی باید ۱۴ساعت درس بخونید ..بعد چ ...

بعد حداکثر توان خودت در روز چندساعت درس خوندنه؟

بنظر من این مشاور جز اینکه ناامید و خستت میکنه هیچ سودی برات نداره..کنسلش کن..

آدم قراره درس بخونه ولی نه به هر قیمتی..

2714
بعد حداکثر توان خودت در روز چندساعت درس خوندنه؟

من ده ساعت میتونم ..اما ساعت خوابم رو کم کردم آوردم روی ۵ساعت ..اصلا با استاد هماهنگ نیست ..استاد کلی تکلیف میده ایشونم جدا تکلیف میده ..اصلا فشار مغزی شدیدی دارم متحمل میشم 

بنظر من این مشاور جز اینکه ناامید و خستت میکنه هیچ سودی برات نداره..کنسلش کن.. آدم قراره درس بخونه ...

از همون اول این ماه گفت روزی ۱۴ساعت باید بخونی والا هیچی نمیشی ..حالم خیلی بده ..حالا نه بخاطر ساعت مطالعه بخاطر اینکه هر کدوم داره ی ساز میزنه و پشت سر هم این ماه عقب افتادم 

از همون اول این ماه گفت روزی ۱۴ساعت باید بخونی والا هیچی نمیشی ..حالم خیلی بده ..حالا نه بخاطر ساعت ...

جان دلم این حرفش کاملا اشتباهه که اگه ۱۴ ساعت بخونی فقط قبول میشی!! اولا چنین چیزی نیست

دوما من اصول یه برنامه‌ی خوب رو بلدم برات میفرستم خودت برنامه ریزی کن با همون ۱۰ ساعت و بشین بخون..

اینکه خوابتو کم کنی و خورد و خوراک و همه‌چیت بزنی از یه جایی به بعد توانت بیش از حد کم میشه..حتی کمتر از الان..

و فقط استرس برنامه‌های عقب مونده رو داری

مرور و یادداشت برداری و خلاصه نویسی و اینا رو هرموقع یاد گرفتم میام برات میگم..خوبه؟

ممنون عزیزم .. خیلی بزرگواری 

خواهش میکنم جان‌دلم❤️❤️

2706