2726
عنوان

چرا نمیایم تو تاپیکای من 😭😭😭😭

195 بازدید | 38 پست

من یکی دوس داشتم تو شرکت و زیرابمو زدن و اونم مجبور شد اخراجم کنن 

از دیروز تا حالا کلی بد و بیراه بهش گفتم اینجوری خالی شم چون دیگه نمیتونم ببینمش دل تنگشم

ولی برام عجیبه بلاکم نکرده 

یعنی براش مهم نیست 

یا.... 😔😔😭

چجوری ببینمش خدایا دارم میمرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عشقم اخراجم کرد

تموم شد دیگه اونم بخاطر دوتا زیراب تورو اخراج کردخ ادم دهن بین گوشو نمیفهمم چیه این ادمو دوست داری

هرکی لایک کنه فوشش میدم❤️😡هیچ کس لایک نکنه ❤️لایک نکنین عزیزان خانواده ❤️ لایک نکن بدم میاد😡 درخواست دوستی ندین لطفا 
2728
من نمیدونم چیشد که زیرآب تو رو زدن اما به جای اینکه فحش بدی بهش و چیزی بهش بگی خودتو به یه جا برسون ...

نمیگه 

تموم شده 

ولی دیگه نمیتونم ببینمش 

یه روز عکسشو نبینم حالم بد میشه عصبی میشم 

چجوری دوریشو تحمل کنم 😔🤦‍♀️

نمیگه  تموم شده  ولی دیگه نمیتونم ببینمش  یه روز عکسشو نبینم حالم بد میشه عصبی میش ...

میشه بگی چیکار کردی که زیرابتو زدن؟ که دیگه میگه بهت نمگه برگرد    اما نگاه کن همه چی ممکنه توی این دنیا. کسی که آدم موفق بشی رو محاله کسی نخواد

میشه بگی چیکار کردی که زیرابتو زدن؟ که دیگه میگه بهت نمگه برگرد    اما نگاه کن همه چی ممکن ...

گفتن رابطه داشتم با اون 

درصورتی ک همچین چیزی نبود 

ن روح من خبر داشت نه اون

دوسش دارم اونی نمیدونم  ولی دوست نبودیم  من بعد اون افسرده میشم چ موفقیتی

خدا جواب این آدما رو که از توی هوا حرف میزنن رو میده.تنها راهش همینه یا باید پاشی و تلاش کنی یا فقط تو خواب ببینیش.اگه دوسش داری واسش تلاش کن. شغلت چی بود؟

2706