2726
من قبلا حس نمی کردم ولی الان مدتی هست که اینو حس می کنم. ولی نمی دونم چرا بقیه اطرافیان از 20 سالگی ...

من ۲۱ سالمه بنظرم اصلا امادگی ندارم

دقیقا الان همه دوستا و هم سن و سالام حس میکنن امادگی دارن و دنبال ازدواجن یا ازدواج کردن زندگیه خوبی هم دارن

منم نگران خودمم که چرا مثل اونا نیستم

چرا حس میکنم هنوز خیلی زوده

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
چون بچه داری حوصله میخواد وهرچی سن بالاتر میره ناخوداگاه حوصله ادم کمتر میشه 

والا من که الان شادتر و باحوصله ترم چون سنم که کم بود خیلی زودرنج و لوس بودم و سر چیزای الکی ناراحت می شدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان 29 سالمه. ببین در کل شرایط و فزهنگ شهر و... 6ر کس متفاوته. شاید واسه شما خواستگار کم اومد تو ...

چون امادگی ندارم نمیخوام

اصلا حس میکنم ۱۳ سالمه

دلم بارون می‌خواد ، آروم بیاد ، بریزه رو سرمون خیس شیم☔️🦋باید کسی آرام در گوشم بگوید ؛خیلی به رویاهای خود نزدیک هستی طاقت بیاور ، هیچ تا مقصد نمانده..خورشید می ‌تابد ، اگر تاریک هستی 🍀🌱
من ۲۱ سالمه بنظرم اصلا امادگی ندارم دقیقا الان همه دوستا و هم سن و سالام حس میکنن امادگی دارن و دنب ...

منم دقیقا همین حس رو ها داشتم و خیلی راصی م که 21 اینا ازدواج نکردم ولی خب از 24 فک کنم می شد ازدواج کنم. قبلش خیلی زود بود برام. نمی دونم. شاید واقعا تفاوت آدم ها در این حد عادیه. در کل به نطرم هر کس باید طبق مجموع شرایط خودش تصمبم بگیره 

2728
خواهرانه بهت میگم اگه خواستگار خوب داری بی دلیل ردش نکن، منم مثل خودت بودم الان سنم بالا رفته و پشیم ...

میترسم از ازدواج

نمیتونم

نمیخوامم رو خونوادم فشار مالی بیاد

انگار به یه دختر ۱۳ ساله بگی ازدواج کن

چه حسی داره

من همونم🥲

دلم بارون می‌خواد ، آروم بیاد ، بریزه رو سرمون خیس شیم☔️🦋باید کسی آرام در گوشم بگوید ؛خیلی به رویاهای خود نزدیک هستی طاقت بیاور ، هیچ تا مقصد نمانده..خورشید می ‌تابد ، اگر تاریک هستی 🍀🌱
خواهرانه بهت میگم اگه خواستگار خوب داری بی دلیل ردش نکن، منم مثل خودت بودم الان سنم بالا رفته و پشیم ...

شما چندسالته الان؟

ازدواج نکردی؟

میترسم از ازدواج نمیتونم نمیخوامم رو خونوادم فشار مالی بیاد انگار به یه دختر ۱۳ ساله بگی ازدواج ک ...

فک میکردم من تنها اینطوریم

خوشحالم تنها نیسم🤭

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
۳۵ سالمه مجردم

راسته از ۳۰ سالگی به بعد خواستگار تموم میشه؟؟؟

فک میکردم من تنها اینطوریم خوشحالم تنها نیسم🤭

خوشبختم😂

امیدوالم واقعا پشیمون نشیم

راسته از ۳۰ سالگی به بعد خواستگار تموم میشه؟؟؟

من هنوزم خواستگار دارم ولی به دلم‌ نیستن

ممکنه برا یکی کم بشه برا یکی زیاد بشه، شرایط همه یکی نیست

چه بگویم..نگفته هم پیداست..غم این دل؛ مگر یکی وُ دوتاست