2703
2553
عنوان

امروز یه اتفاق عجیب برام تو مترو افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2271 بازدید | 107 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم کسی که فقط بزاااااد بدون این که نتونه بچشو از مرگ نجات بده زاییدنش از روی هوسه و هرزس

چقدر راحت پس میتونی ب همه بگی هرزه 

فقط مواظب باش دنیا ی جور نچرخه سر خودت بیاد

2456
نظر شمام محترمه دوست عزیز

به حرف بقیه اهمیت نده باو 

از این گداها دیدم راه میرن میزان و گدایی میکنن آشغالا اونوقت میگن بخاطر داروی بچه م بخاطر بچه م پول بده

رفت؟؟ خب به درک...خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه
2714

فقط اون دوستانی که کار خوبی که استارتر کرده رو نمیبنن جز همون یک کلمه هرزه رو ، خدایی کدومتون اگه بودید پای بچه رو میدید می بردیتش بیمارستان ؟ 

فکر میکنم در نهایت کل زندگی ب عمل دل کندن منتهی میشه، ولی چیزی که بیشتر از همیشه ادم رو اذیت میکنه اینه که هیچ فرصتی پیدا نکنی که بگی خداحافظ .... 
پس چرا حامله بود؟ از این گداها تو شهر مام هست یارو میگه شوهر نداره ولی هر دفعه یه بچه میاره

من به ایناش  کارای ندارم....پیش خودت یک چیزی میگی  جمع بندی  میکنی  نتیجه میگیری..که شوهر  نداره...پس هرزس

.....حضرت محمد میگه  شب دیدی  صبح انکار کن...شاید  نیمه شب توبه کرد....

واقعا فکر کردین ؟من انقدر حوصله دارم که طلاق بگیرم ؟؟            من واقعا حوصله ندارم  بخام این زندگی  این همسر این خانواده رو ترک کنم  که بخام  دوباره ..ازدواج کنم تشکیل خانواده بدم...دوباره  ۳سال طول بکشه  فرمان اون  زندگی  اون مرد  اون خانواده همسر رو به دست بگیرم؟؟فرهنگشون  طبقه خانوادشون بشناسم.دوباره  خاهر شوهر  مادر شوهر  بازی رو تحمل کنم؟ حوصله دارم ؟؟بخام جاری مادرشوهر خاهر شوهر بشناسم از سر زندگیم بازشون کنم؟؟ هرچند همسرم بد هم  باشه.... بخام داخل خانواده  همسر برا خودم جایگاهی  درست کنم؟؟؟اعتماد اطرافیانو  کسب کنم؟؟.من انقدر عمر میکنم ؟؟واس اینکار؟؟؟این حوصله اعصاب دارم؟؟؟پس  عمری وقتی واس این شوهر  این زندگی گذاشتم چی؟؟؟؟مگر همینجوری کشکی  هست ؟؟؟؟خیر جانم ..(دیالوگ نوید محمد زاده)من میمونم اینجا حقمو میگیرم موندم حقتونو کف دستتون بزارم😃  اینارو درست میکنم...با همین  آدم ها..همین تیکه ها پازل مو میچینم .....زندگی  بازی حکم هست وقتی برد میزنن کارت هارو  معلوم نیست  به تو چی میفته  شاید بهترین  دست...شاید بدترین دست...ولی مجبوری با همون دست بازی کنی..با همون کارتا  منتها..باید بدونی  کدوم  کی استفاده کنی که  بازی رو ببری....توی شطرنج باید بشناسی  مهره هاتو  کدومو کجا بزاری....تو کل عمر وقت نداری که  صرف شناختن  مهره  های زندگیت کنی  .....پس با همینا  بازی کن..            _زندگی  یک قماره_ من شاید قمار بلد نباشم...ولی وسط بازی هم حق جا زدن ندارم...این قانون بازی  حکم هست____کاربر ۹ساله سایتم

کاش با اورژانس اجتماعی تماس میگرفتی یا همونجا توی بیمارستان میگفتی، اونا میدونستن به کی و کجا خبر بدن. اصلاً معلوم نیست که اون بچه واقعاً برای خودش بوده باشه. خیلی از گداها بچه کرایه میکنن تا مردم دلشون به رحم بیاد و کمک کنن. 

فقط اون دوستانی که کار خوبی که استارتر کرده رو نمیبنن جز همون یک کلمه هرزه رو ، خدایی کدومتون اگه بو ...

شما از کجا میدونی  نمیبردن؟؟؟؟حرف من اینه اسی میخاد حرف بزنه کلمه  پیدا نمیکنه....تهمت میزنه..خودشو مدیون میکنه

واقعا فکر کردین ؟من انقدر حوصله دارم که طلاق بگیرم ؟؟            من واقعا حوصله ندارم  بخام این زندگی  این همسر این خانواده رو ترک کنم  که بخام  دوباره ..ازدواج کنم تشکیل خانواده بدم...دوباره  ۳سال طول بکشه  فرمان اون  زندگی  اون مرد  اون خانواده همسر رو به دست بگیرم؟؟فرهنگشون  طبقه خانوادشون بشناسم.دوباره  خاهر شوهر  مادر شوهر  بازی رو تحمل کنم؟ حوصله دارم ؟؟بخام جاری مادرشوهر خاهر شوهر بشناسم از سر زندگیم بازشون کنم؟؟ هرچند همسرم بد هم  باشه.... بخام داخل خانواده  همسر برا خودم جایگاهی  درست کنم؟؟؟اعتماد اطرافیانو  کسب کنم؟؟.من انقدر عمر میکنم ؟؟واس اینکار؟؟؟این حوصله اعصاب دارم؟؟؟پس  عمری وقتی واس این شوهر  این زندگی گذاشتم چی؟؟؟؟مگر همینجوری کشکی  هست ؟؟؟؟خیر جانم ..(دیالوگ نوید محمد زاده)من میمونم اینجا حقمو میگیرم موندم حقتونو کف دستتون بزارم😃  اینارو درست میکنم...با همین  آدم ها..همین تیکه ها پازل مو میچینم .....زندگی  بازی حکم هست وقتی برد میزنن کارت هارو  معلوم نیست  به تو چی میفته  شاید بهترین  دست...شاید بدترین دست...ولی مجبوری با همون دست بازی کنی..با همون کارتا  منتها..باید بدونی  کدوم  کی استفاده کنی که  بازی رو ببری....توی شطرنج باید بشناسی  مهره هاتو  کدومو کجا بزاری....تو کل عمر وقت نداری که  صرف شناختن  مهره  های زندگیت کنی  .....پس با همینا  بازی کن..            _زندگی  یک قماره_ من شاید قمار بلد نباشم...ولی وسط بازی هم حق جا زدن ندارم...این قانون بازی  حکم هست____کاربر ۹ساله سایتم

تنها راهش عقیم کردن این زنها هستش یه فیلمی دیدم چندوقت میش باهمین موضوع که دکتره بدون اجازه چنین زنهایی رو عقیم میکرد 

حالا از کجا میددنی هرزه بوده وشوهر نداشته ؟ ازش سوالی کردی ؟ همشون والا هرزه نیستن نباید قضاوت کنی

2706