2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ترک به کنار  میگم باعث بیماریه خطرناک نشه من الان ۶ ماهه میدوشم خشک نشده ولی میترسم بافت سینم ...

شیر دوش بخر

کاربرخانم هستم برای دردودل و مشورت اینجام[شروع رژیم:۱۲مهر تا ۲۶ اسفند ]الهی به امید تو

خاله من بچه اش سینه رو نمیگرفت 

تا ۷ ماه میدوشید میداد بهش 

بعد ۷ ماه شیرش خشک شد دیگه شیر خشک بهش میداد 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
2738
با چی میدوشید ؟؟ مشکلی برای سینه هاش پیش نیومد ؟؟

با دست یا شیر دوش هرجوری که میتونست 

با دست خسته میشد بیشتر شیردوش 

والا فعلا نه خداروشکر مشکلی پیش نیومده چندساله  از زایمانش میگذره ولی خداروشکر سالمه 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
چند ماه دوشیدی ؟؟ روزی چند بار ؟؟

دقیق یادم نیست چندبار در روز فقط سه ماه دوشیدم وقتی سینه ام خیلی پرمیشد درد میکرد میدوشیدم  بعدش کم کم زمانش دستم اومد قبل  درد کردن میرفتم حموم زیر دوش انجام میدم اینطوری ترک نخورد بعد تموم شدن هم  سفت موند فکر کنم بخلطر حموم بوده پوست و آماده  میکرد 

چند ماه دوشیدی ؟؟ روزی چند بار ؟؟

تعدا  دفعات باید کمتر بشه اولا روزی دوبار سه بار بعد  کمتر روزی یکبار هر دو روز یکبار  اخراشم هر زمان درد میگرفت  میفهمیدم شیرداره خشک نشده کمتر نکنی خشک نمیشه

تعدا  دفعات باید کمتر بشه اولا روزی دوبار سه بار بعد  کمتر روزی یکبار هر دو روز یکبا ...

من ۶ ماهه میدوشم کم نشده ولی میترسم برای سینم خطرناک باشه چون با دست دوشیدم 

بعدشم فرم سینتون بهم نریخت ؟؟

قیمت چند ؟؟  چه مارکی هستش ؟؟  خدایییش بگو خوب و کاربردی بود یا نه ؟؟

شیردوش برقی ماساژور دار کین یو 

من اوایل که زایمان کرده بودم شیر تو سینم سفت شده بود و تب شیر گرفته بودم اینو گرفتم عالی بود برام من اصلا با شیر دوش دستی نمیتونستم کار کنم کاملا سینمو تخلیه میکرد و قدرت خوبی داشت 

بعد چند روز که بچم خودش تونست شیر بخوره استفاده نکردم 

حالاهم گذاشتمش فروش 

400تومن 

خودم 800خریدم 

خیال کن که غزالم بیا و ضامن من باش  
2706