2733
2739

از بچگی از روز جمعه متنفر بودم قبلا بخاطر مدرسه الانم عصرش که میشه دلم خیلی میگیره 😭

وی در انتطار کراش به سر میبرد تا ببینیم خدا چی میخاد😂 اگه دلت مهربونه واسه آرامشم یه صلواتی دعایی حرفی چیزی به خدا بزن 💕😘خیلی دوستون دارم دوستان خوب نی نی سایتی 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیشبم فمیدم کسی ک عاشقشم دست به زن داره  کلا امروزم بدترین روزم بود بخصوص الان ک دیگ حس پوچی م ...

منم احساسم همینه خلنوادم خیلی گیر میدن و نفرینم میکنن خیلی خستم چرا باید همیشه از رو اجبار قبول کنم همه چیو

ای کاش بخاطر تصمیمات خودم پشیمون باشم نه دیگران
دیشبم فمیدم کسی ک عاشقشم دست به زن داره  کلا امروزم بدترین روزم بود بخصوص الان ک دیگ حس پوچی م ...

عزیزم انشالا همه چی درست بشه 

وی در انتطار کراش به سر میبرد تا ببینیم خدا چی میخاد😂 اگه دلت مهربونه واسه آرامشم یه صلواتی دعایی حرفی چیزی به خدا بزن 💕😘خیلی دوستون دارم دوستان خوب نی نی سایتی 🙏
2738
منم همینطور قلبم داره میاد تو دهنم تو شهر غریبم اینجا پنجاه و هفت تا پله میخوره بیام کمرم درد میکنه ...

شهر غریب سخته 

انشالا بری یه جا خوب گلم 

من داغونم بخاطر شهری که دوسش ندارم باید برم دانشگاه خیلی قلبم گرفته

منم امسال دیپلم گرفتم اما ترک تحصیل کردم دیگه دانشگاه نمیرم

منم امسال دیپلم گرفتم اما ترک تحصیل کردم دیگه دانشگاه نمیرم

خوش بحالت که کسی گیر بهت نمیده برام دعا کن ارزو دارم هیچوقت به مهر نرسم

ای کاش بخاطر تصمیمات خودم پشیمون باشم نه دیگران
خوش بحالت که کسی گیر بهت نمیده برام دعا کن ارزو دارم هیچوقت به مهر نرسم

خدانکنه عزیزم انشالا هرچی صلاحه و همه چی درست بشه برات