2737
2734

خیلی جوری که تا چند روز افتاده بودم

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اوه اوه خیلییییییییییییی 

یه نمونش نمره های درس های دانشگام بود .

یه ترم معدلم بالا شده و مجاز شدم ترم بعدش ۲۴ واحد انتخاب کنم.

از بس دوستام گفتن خوش بحالت خوش بحالت 

ترم بعد فوق العاده افت کردم .

تو چیزای دیگه هم دیدم ک تایپ کردنش طول میکشه

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

تو یه کتاب که الآن اسمشو یادم نیست نوشته شده چشم زخم شتر را به دیگ و مرد را به گور میبره

خدایا درونم طوفانی بر پاست خودت آرامش کن،میدونم به زودی حال دل منم خوب میشه به امید خودت... لطفاً واسه سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنید  

قطعا بچشم دیدم . یه عمو دارم کافیه تودلش یه چی بگه یا به زبون بیاره تمومه. یبار یه ماشین ازمون رد شد صفربود پژو گفت عجب سرعتی داشت فلان بودو تعریف مرد ده دقیقه جلوتر چپ کرده بود. یا استکان چایی دستش داشت به مادرم میگفت اینا ما چندساله داریم فلانن همون ثانیه گذاشت تو نعلبکی شکست. اومد خونمون منو دید گفت تازه ماشاالله چاق شده دوهفته مریض شدم لاغر

2706