2726
عنوان

چرا میگن‌ محیط ارایشگاه ها بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4690 بازدید | 66 پست
آها ی چیز دیگه شما آرایشگر شو حسابات حسابی کار کنن تو بانک و بشی مشتری ویژه و رییس بانک جون بده که ن ...

اره ولی ریس بانک جسارت نمیکنه به یک‌دکتر نگاه چپ بکنه ولی به همون آرایشگر به راحتی پیشنهاد بی شرمانه هم میتونه بده

وزن الان ۷۸       هدف بعدی ۷۵    هدف بعدی تر ۷۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو نی نی سایت گاهی حس میکنم ۹۰ درصد کاربرا عضو گروه طالب ها هستن آرایشگر ها هم مثل همههههه شغل ها م ...

کلا تو سایت خانومای شاغل و خانومای خونه دار همیشه درحال دعوا هستن هردو بهم توهین میکنن 

جای اون خانومه که همیشه به کارمندا توهین میکرد خالیه 🤣

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
اره ولی ریس بانک جسارت نمیکنه به یک‌دکتر نگاه چپ بکنه ولی به همون آرایشگر به راحتی پیشنهاد بی شرمانه ...

😂😂😂😂😂 وای خدا چقد خوبین شما تنها سوالی که میاد تو ذهنم اینکه شماها چندسالتونه 

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 
2728
منم دانشگاه می رم...اصلا خواهر ...چی بگم نظرمون یکی نیست خب.....پول دارن اما بیشترشون وراج و الوات ه ...

ولشون کن، یک دکتر، مهندس با آرایش گر از لحاظ پرستیژ قابل مقایسه نیست. حتی هنرای دیگه مثل موسیقی، نقاشی و... پرستیژشون بالاتر از آرایشگریه، علتشم واضحه، ارزش آفرینی نهایی آرایشگری هم بدون تعارف بگم پر و بال دادن به مسائل ج.... 

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
اون پرستیژ بدرد عمه اش می خوره...شما برو بانک هم بگو ارایشگرم می‌گه بشین بابا....ولی مهندس و فلان با ...

واقعا این تفکرات پوسیده رو فقط تو ایران جهان سومی آدم می‌شنوه😑

😂😂😂😂😂 وای خدا چقد خوبین شما تنها سوالی که میاد تو ذهنم اینکه شماها چندسالتونه 

عزیزم شما اگر پزشکی یا مهندسی  خوب قبول شدی نرو برو آرایشگری یاد بگیر

وزن الان ۷۸       هدف بعدی ۷۵    هدف بعدی تر ۷۰
ولشون کن، یک دکتر، مهندس با آرایش گر از لحاظ پرستیژ قابل مقایسه نیست. حتی هنرای دیگه مثل موسیقی، نقا ...

زیبایی رو با اون یکی میدونی؟ 

خب بهت تبریک میگم چون مغزت هنوز تو دوره قاجاره 

2706