2737
2734
عنوان

یادگیری شنیون مو

183 بازدید | 5 پست

سلام دخترا میخواستم راجب کلاس های شنیون مو ازتون سوال بپرسم اگر تجربه دارید خوشحال میشم درمیان بگذارید 

من خیلی دلم میخواد یادبگیرم ولی احساس می کنم استعدادش ندارم چون واقعا بافت موی ساده هم بلد نیستم بنظرتون کلاس برم و استعدادش نداشته باشم نتیجه ای میبینم ؟؟ واقعا ویدیوهای آموزشی شنیون میبینم هنگ می کنم 😅 خیلی سخت به نظر میان 

من هنوز موهای خودمو نمیتونم گیس کنم ولی کلاس رفتم برا بقیه میتونم

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍

مهم ترین چیز علاقه است و پشتکار

مثلا خود من همه بهم میگن توی زبان خیلی استعداد داری 

و حوصله و پشت کارش رو ندارم پس توش موفق نیستم 

ولی کسیو میشناسم هیچ استعدادی نداشت و همه مسخره اش میکردن ولی اصلا ناامید نشد و بشدددددددت تلاش کرد خیلی زیادحالا دکتری آموزش زبان داره و کارمند بانکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هنوز موهای خودمو نمیتونم گیس کنم ولی کلاس رفتم برا بقیه میتونم

جدی ؟ 😅 چرا برا خودتون نمی تونید !!؟

آموزشش سخت نیست ؟ ممکنه کلاس بری هیچی یادنگیری؟ و اینکه براشینگ مو رو یاد میدن؟

2731
جدی ؟ 😅 چرا برا خودتون نمی تونید !!؟ آموزشش سخت نیست ؟ ممکنه کلاس بری هیچی یادنگیری؟ و اینکه براشی ...

من موهام خیلی پر حجمه اصن یچی میگم یچی میشنوی

کلاس هم بستگی ب مربیت داره قبلش ازش میپرسی چیا یاد میده ولی خب اگ براشینگ و پوش و اینا یاد نده ک نمیتونی شینیون انجام بدی

سخت هم نیست 

من هنوز کله مانکنمو دارم ولی استفاده نمیکنم

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍