2726
عنوان

درباره دانشگاه داشتم میخوندم این چیزا چیه اومد ؟😑+ اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1464 بازدید | 70 پست

نی نی سایت خیلی خوبه برید گپ بغلی فقط ببینید کاربرها چیا میگن انگار کلا نظارت نیست بچه های اینجام عضو هستن هر چقدر اینجا سعی میکنن مودب باشن فقط باید دید اون ور چیا که نمیگن 

زکات عقل تحمل نادانان است... .چقدر سخت و طاقت فرساست که خلقی از زبانت در امان نباشند چقدر کاربر ترسناک تو این سایت هست که فقط باید ازشون دور شد و فرار کرد و چقدر باید تاسف خورد که معنی و مفهموم خیلی از کلمات رو بلد نیستن و مدعی هم هستن پناه میبرم به خدا از هتاک و فحاش افسار گسیخته من سلیطه بازی بلد نیستم... ..ادب از که آموختی؟! از کاربرهای هميشه در صحنهٔ نی‌نی سایت!!!!کاش یاد بگیریم نظر با عقیده متفاوت هست لطفا عقاید خودتون رو در قالب نظر به دیگران تحمیل نکنید بله با شما هستم کاربر همه چیز دان که تمام کتاب های دنیا با عنوان های مختلف رو مطالعه کردی اما هنوز اندر خم فهم تفاوت نظر با عقیده هستی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم امروز میخواستم فایل صوتی کتاب کلیله و دمنه(داستانهایی از زبان حیوانات) برای دخترم که چهارسالشه دانلود کنم،یهو یه سایت به شدت پ. و. ر. ن اورد🥶😱😨بچمم بغلم بود خوب شد سریع گوشیمو برگردوندم وگرنه عکسارو بچم میدید😓

فیلتر شکن هم ندارم حتی تو گوشیم نمیدونم چطور اورد اون عکسا رو. 

Kiziim
دقیقا همون انگار کاربرا میان میگن من ج.ندم😂

خخخخخخخ سایت نی نی سایت خدایی باحاله..بعصی کاربراش واقعاخیلی باحالن

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2728
نی نی سایت خیلی خوبه برید گپ بغلی فقط ببینید کاربرها چیا میگن انگار کلا نظارت نیست بچه های اینجام عض ...

کجا رو میگید؟

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید
خخخخخخخ سایت نی نی سایت خدایی باحاله..بعصی کاربراش واقعاخیلی باحالن

خیلی واقعا 

کاربرای خوب زیاد داریم 

منم امروز میخواستم فایل صوتی کتاب کلیله و دمنه(داستانهایی از زبان حیوانات) برای دخترم که چهارسالشه د ...

😳😳😳

کجا رو میگید؟

فکر کنم اسمش رو ببرم تعلیق بشم 

زکات عقل تحمل نادانان است... .چقدر سخت و طاقت فرساست که خلقی از زبانت در امان نباشند چقدر کاربر ترسناک تو این سایت هست که فقط باید ازشون دور شد و فرار کرد و چقدر باید تاسف خورد که معنی و مفهموم خیلی از کلمات رو بلد نیستن و مدعی هم هستن پناه میبرم به خدا از هتاک و فحاش افسار گسیخته من سلیطه بازی بلد نیستم... ..ادب از که آموختی؟! از کاربرهای هميشه در صحنهٔ نی‌نی سایت!!!!کاش یاد بگیریم نظر با عقیده متفاوت هست لطفا عقاید خودتون رو در قالب نظر به دیگران تحمیل نکنید بله با شما هستم کاربر همه چیز دان که تمام کتاب های دنیا با عنوان های مختلف رو مطالعه کردی اما هنوز اندر خم فهم تفاوت نظر با عقیده هستی 
خیلی تعجب کردم مگه سایت پورنه

واژه شوهرم هم سرچ کنی چیزای باحال میاد🤣

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت
2706