2733
2734
عنوان

مهندسا بیان ببینم😀

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهندسی نفت خوندم درآمد عالی امنیت شغلی بالا  اما امکان پذیرش و استخدام رسمی ۱۰ درصد ! به این ...

عزیزم سلام،ما خوزستان هستیم اتفاقا نفت رو هم نوشتم براش،این که میگی استخدام10%پس یعنی اکثر فارغ التحصیلا بیکارن یا میشه به صورت قراردادی مشغول ب کار شد؟

2731
😑اره درو اشنا هم خیلی هست که مهندسی عمران خوندن ولی شغل غیرمرتبط دارن ولی خب چ میشه کرد رشته تحصیلی ...

بله متوجه هستم،. متاسفانه کشور ما مصرف کننده علم و تکنولوژی و صنعت هستش و وارد می کنند هر آنچیزیکه لازم باشد نیازی به مهندس و نداره و اصلا صنعتی نداره... و همه پشیمون هستند از  ادامه تحصیل تو این رشته ها... مهندسی دانش عملی و تئوری نیاز هستش و فوق العاده سنگینه و واقعا ارزش نداره چون بحث تئوری رو میشه حل کرد بخش صنعت و دانش عملی و تجربه دست ما نیست و سالها طول می کشه و بعد هم درصورت دست پیدا کردن با توجه به شرایط مملکت امکان درآمدزایی مناسب نیست. پروژه ها رو که رابطه ای رانت میدن و میگیرن و اصلا کاری نمیشه کرد.. 

آقا هستم 
عزیزم سلام،ما خوزستان هستیم اتفاقا نفت رو هم نوشتم براش،این که میگی استخدام10%پس یعنی اکثر فارغ التح ...

من خودم استخدام رسمی ام 

اره قراردادی میشه الیته با وجود پارتی

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤      
2738
بله متوجه هستم،. متاسفانه کشور ما مصرف کننده علم و تکنولوژی و صنعت هستش و وارد می کنند هر آنچیزیکه ل ...

باعث تاسفه واقعا😠والا خودشم مایل نیست چون میگه همه مهندسا بیکارن و عمر تلف کردنه و...ولی خب اگه الان انتخاب رشته نکنه دیگه نمیتونه دانشگاه بره و بحث سربازی و...

باعث تاسفه واقعا😠والا خودشم مایل نیست چون میگه همه مهندسا بیکارن و عمر تلف کردنه و...ولی خب اگه الا ...

بنظرم برن زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر بهتره، لاقل بروز هستش و امکان درآمدزایی هم بیشتر،، سمت برق و مکانیک هم بهشون بگن نرن که فوق العاده سنگین و دردسر داره و آینده ای هم نداره

آقا هستم 
اسی داداشت چجوری میخوند ؟ تست زیاد میزد ؟

عزیزم سلام،سال اولش بود و این س سال مجازی بود متاسفانه نتونست خوب درس بخونه،تا قبل عید بله کنکوری درس خوندن ولی ساعت مطالعه ان چنانی نداشت عمومیارو خوب خوند و تخصصیم چند درس رو خوند که برا نهایی اماده شه،نه والا من ندیدم تست کار کنه زیاد همین عمومیارو خوب خوند و تست زد تخصصیم بیشتر برا امتحان نهایی خوند ی دونه فیزیک رو کتاب تست سوالات کنکور ای اخیر رو میخوند

بله متوجه هستم،. متاسفانه کشور ما مصرف کننده علم و تکنولوژی و صنعت هستش و وارد می کنند هر آنچیزیکه ل ...

سلام من خودم رشتم انسانیه رتبم بد شد ب نظرت باسوابق تحصیلی رشته مهندسی کامپیتر شهر لرستان یا زمین شناسی شهر خودم برم؟ 

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 
2706