2726
عنوان

زیگیل تناسلی

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 73 پست
متاسفم که درگیر این بیماری شدی عزیزم ولی تشریف ببرین پیش دکتر بیماری های عفونی  ان شالله همه ا ...

من این بیماری رو‌ ندارم 

اما استخر زیاد میرم لیزر هم قبلا میرفتم آنقدر این مریضی زیاد شده خوب منم نگران شدم رفته بودم دکتر زنان برای معاینع سالانه زنان از دکتر پرسیدم که احتمال سرایت این مریضی از طریق استخر هست که گفت فقط رابطه جنسی باعثشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم اینقد به خودت استرس نده شاید اصلا زگیل نباشه.من تو بارداری یه مدت کشاله ی رونم و بدنم دون دونای وحشتناک زده بود تو نت یه جورایی شبیه زگیل بودن خیلی ترسیدم ولی دکتر رفتم و ازمایش هم دادم فقط حساسیت پوستی بود یه مدت ژل بهم داد اوکی شدم

من این بیماری رو‌ ندارم  اما استخر زیاد میرم لیزر هم قبلا میرفتم آنقدر این مریضی زیاد شده خوب ...

بستگی به دستگاه لیزر داره 

دستگاه‌های قدیمی که سری مخصوص ندارن و با موست در تماسن، ممکنه انتقال بدن 

اما دستگاه‌های جدید ک یا با پوست در تماس نیستن مثل سایناشور یا دستگاه‌های که سری مخصوص واسه هرفرد دارن، منتقل نمیکنن

2728

عزيزم استارتر جون تو ميگى ورم و دونه دارى مطمئنممممم بخاطر گرماست واينكه با شلوار زخيم مدت زيادى تو گرما موندى شلوار گشاد نخى بپوش شو.رت نپوش با آب سرد خودتو بشور تا برى دكتر خيالت راحت بخاطر گرماست

بهترين خودت باش 🌺Be the best version of you

خانما سالى يه بار حتما پاپ اسمير معمولى و تستhpvهردو رو باهم بدين در طى يك سال حتما ميتونين پول تست هارو پس انداز كنين انشاالله همه زناى پاك دامن از شر اين ويروس درامان باشن

بهترين خودت باش 🌺Be the best version of you
بستگی به دستگاه لیزر داره  دستگاه‌های قدیمی که سری مخصوص ندارن و با موست در تماسن، ممکنه انتقا ...

من قبلا لیزر میرفتم اونموقع یه سلفون روی سری دستگاه لیزر میکشیدن هنوز کرونا نشده بود بعد دکتر زنان رفته بودم چون نگران بودم به اصرار خودم تست hpv دادم ۵۵۰ هزار تومن که منفی شد دوباره دو هفته پیش دکتر زنان بودم ازش پرسیدم برای استخر که گفت مشکلی نیست تست ندادم اما قیمت تست رو پرسیدم گفت  یک و چهارصد

من قبلا لیزر میرفتم اونموقع یه سلفون روی سری دستگاه لیزر میکشیدن هنوز کرونا نشده بود بعد دکتر زنان ر ...

اره، کلااا مراکز غیربهداشتی هربیماری رو ممکنه انتقال بدن حالا نه فقط این 

اپیلاسیونم اگه اون چوبو عوض نکنن امکان انتقال بیماری هست 

باید دقت کرد☹

عزيزم استارتر جون تو ميگى ورم و دونه دارى مطمئنممممم بخاطر گرماست واينكه با شلوار زخيم مدت زيادى تو ...

داخلی دون دون دارم بیرونی هیچی نیست از بس ورم دارم قشنگ کامل داخل معلوم میشه 

قبلا نداشتم ولی الان تو بارداری متوجه شدم 

زگیل دوسه نوعش خطرناکه که اونم علامت نداره نوع های دیگش خطرناک نیستن که بخوای بترسی بعدشم تو قسمت تناسلی چه واسه خانما چه اقایون بعضی ها یه سری چیزای خیلی ریز وکنار هم دارن کا هم رنگ پوست اون ناحیس ونه درد داره نه خارش که کاملا طبیعی هم هست به احتمال زیاد همونه 

عزیزم خوب شدی رفتی دکتر 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
عزیزم خوب شدی رفتی دکتر 

اره عزیزم رفتم دکتر زنان نگاه کرد گفت زیگیل نیست و نیاز ب ازمایش نداری فقط گفت عفونت داری ک دارو داد در  حال استفادم خدا کنه جواب بده

اره عزیزم رفتم دکتر زنان نگاه کرد گفت زیگیل نیست و نیاز ب ازمایش نداری فقط گفت عفونت داری ک دارو داد ...

خداروشکر

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی