2410
2553
عنوان

روشی هست از معلم ابتدایی بیای دبیر شی

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 45 پست
اگه منظور از تسهیلات مدرسه است که تابستونها در اختیار معلمهاست میخواین اون رو هم ندن واقعا نسبت به ا ...

خب عزیزم فقط معلمی نیست که همه کارمندا وضعیت وحقوقشون همینه تازه تعطیلات و مرخصی آنچنانی هم ندارم تابستونام سرکارن باز معلمی راحتتره ازاونا هم نیمه وقته هم نصف بیشتر سال تعطیلی دارن دیگه اون یه ذره سختی سروکله زدن بابچه هاهم میخواستین نداشته باشین پس باید میشستین خونه زیرکولر سقف سوراخ شه پول بریزه

ششمین کاربریمه 🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اگه منظور از تسهیلات مدرسه است که تابستونها در اختیار معلمهاست میخواین اون رو هم ندن واقعا نسبت به ا ...

شما معلمید؟

ناراضی هستید از حقوق دریافتی؟

اگه رتبه بندی رو. تصویب کنن درست نمیشه؟ چقدر زیاد میشه...‌

بنظرم الان خیلییییی کمه

خب عزیزم فقط معلمی نیست که همه کارمندا وضعیت وحقوقشون همینه تازه تعطیلات و مرخصی آنچنانی هم ندارم تا ...

ببین خانوم من همچین انتظاری ندارم ولی از ادبیات این خانوم اینجور برمیاد در ضمن مثل اینکه شما از حقوق کارمندهای دیگه خبر نداری که میگه همه همینقدر میگیرن در مورد تعطیلی هم توضیح دادم چون بچه های شما تعطیلن ما هم تعطیلیم وگرنه دولت به ما لطف نمیکنه که سه ماه ما رو تعطیل کنه در ضمن مطمئن باش معلمی که وجدان کاری داشته باشه ده برابر که هیچی صد برابر حقوقی که میگیره کار میکنه اما همه ارگانها اینجوری نیستن غیر معلمها و پرستارها کدوم ارگان از جونش مایه میذاره؟؟؟؟ من دارم میگم حقوقی که میگیرن با کارشون برابر نیست همه هم اینو میدونن خوب شما طرز تفکرت در مورد کسانی که به شما آموزش دادن و شما رو به اینجا رسوندن اینه مشکلی نیست طرز تفکرته دیگه 

2714

پدر من بازنشسته راه اهنه رییس قطار بوده بعد از سی سال خدمت با ماهی ۲ و پونصد دو سال پیش بازنشست شد. الان داره ۶ و خورده ای میگیره 

شما معلمید؟ ناراضی هستید از حقوق دریافتی؟ اگه رتبه بندی رو. تصویب کنن درست نمیشه؟ چقدر زیاد میشه.. ...

من مدیرم 16 سال سابقه دارم غیر از مدیریت مسئول یکی از بخشهای پرکار بخش پرورشی هم هستم توی یک منطقه محروم خدمت میکنم حقوقم 9200 تومنه(حق مدیریت بین 900 تومن تا 1 میلیونه، منطقه محروم هم نسبت به مناطق دیگه بیشتر نمیدونم چقدر اما بیشتر میگیره، در ضمن من رتبه ام خبره است) دقیق توضیح دادم که بدونید حالا اگه رتبه بندی که چند ساله قراره اعمال بشه کاینات دست به دست هم بدن و اعمال بشه حدود 3 تومن به حقوق من اضافه میشه یعنی میشه حدود 12 تومن 

من خانومم خرجی خونه با من نیست جوش خرج خونه رو نمیزنم اما شما تصور کن یک مرد با 5 سال سابقه نه حق مدیریت بگیره یک میلیون کمتر میگیره رتبه اش دو رتبه از من پایینتره یک میلیون کمتر میگیره حق مناطق محروم نگیره بر فرض 500 هم به این خاطر کمتر بگیره 

از حقوق من که 9200 باشه 2500 کم کن میشه 6700 حالا با این حقوق توی کلان شهر تهران یک کارمند رسمی دولت قراره زندگی کنه به نظرت میتونه؟؟؟؟؟؟ 

کدوم کارمند رسمی تو کدوم ارگان با 5 سال سابقه الان داره 6700 میگیره؟؟؟ که خانومها میگن حقوقتون با بقیه برابره؟ 

من راضیم اما قطعا برای مردها معلمی گزینه مناسبی نیست حتما باید کنارش شغل و درامد دیگه ای هم داشته باشن

پدر من بازنشسته راه اهنه رییس قطار بوده بعد از سی سال خدمت با ماهی ۲ و پونصد دو سال پیش بازنشست شد. ...

همسر من الان راه اهن کار میکنه توی راه اهن حقوق زیر 8 تومن نداریم که بخش نگهداری خط این حقوق رو میگیره مگه اینکه خیلی سابقه پایین باشن من حرفم در مورد کارمندهاست در حق بازنشسته ها واقعا ظلم میشه در همه ارگانها

البته کارمندی که از راه اهن با سی سال سابقه بهمم ماه بازنشسته شده 7100 میگیره یعنی این ماه واریزی داشته بعد 7 ماه

ببین خانوم من همچین انتظاری ندارم ولی از ادبیات این خانوم اینجور برمیاد در ضمن مثل اینکه شما از حقوق ...

از کجا میدونی من خبرندارم شوهرخودم کارمنده جونش کف دستشه تا حالا چند بار مرگ جلو چشمش دیده به واسطه همین شغلش از پشت کوه نیومدیم ندونیم تازه خیلی وقتا یهو نصفه شب زنگش میزنن براماموریت حتی ساعت خواب درست وحسابیم نداره مرخصی هم به زور وبه سختی اگه بهش بدن که اگه فقط یکروز بیشتر از مرخصی بگزره کلی کسری ازحقوق دارن درامدشم شاید کمنر ازدرامد یه معلم باشه خب بالاخره تعطیلی زیاد دارن معلما دیگه حالا مگه من دلیلشو خواستم چرا انقدر درمقابل حرف حق جبهه میگیرید هرکسی تو شغلش بایدم مایه بذاره بالاخره شغلشه چه ربطی داره من خواعرشوهرم خودش معلمه اتفاقا معلم خوبیم هست وجدان کاریم داره ولی واقعا میبینیم چقدر راحته تو شغلش هم نیمه وقت میره ومیاد وبه زندگیش میرسه هم تو تابستون وتعطیلات دغدغه مرخصی گرفتنو اینا اصلا نداره همیشه هم به شوخی بهش میگیم سخت نگزره و فلان خودش هیچوقت مثل شما گارد نگرفته همیشه میگه آره خدایی من تو هیچ شغل دیگه ای نمیتونستم بمونم جزاین دیگه انقدر بی انصافی وناشکری نکن گارد الکی هم نگیر 

ششمین کاربریمه 🤪
از کجا میدونی من خبرندارم شوهرخودم کارمنده جونش کف دستشه تا حالا چند بار مرگ جلو چشمش دیده به واسطه ...

عزیزم من گارد الکی نمیگرم شما برگردین پیام خودتون رو بخونید انتهای پیامتون حالت مودبانه نداره حالا شاید شما با نزدیکان خودتون اینجوری صحبت میکنید ولی وقتی توی فضای مجازی اینجوری صحبت میکنید حالت تهاجمی داره قبول کنید من لحن شما رو از روی متن پیام تشخیص نمیدم 

انقد جیغ جیغ نکن

سربچه های مردمم لابد جیغوداد میکنی بعد توقع داری حقوقتم بالا ببرن

من مامان یزدان نیستم کاربری واگذار شده بهم😬
2706