2737
2734

مننننن اگ با سوابق تحصیلی برم دانشگاه دور از شهرمون

میتونم با سوابق تحصیلی روزانه برم دانشگاه و خوابگاه بگیرم

و شهریه بهم بدن

تو دانشگاه غیر انتفاعی 

کاربرخانم هستم برای دردودل و مشورت اینجام[شروع رژیم:۱۲مهر تا ۲۶ اسفند ]الهی به امید تو

آره میتونی فکر کنم

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)🌾🌙کلنا فداک یا فرمانده جانم مهدی(عج)🌱دوستای خوبم خواستین بهم بگین براتون توحید بخونم و صلوات بفرستم✨♥خدایا!از بد کردن آدمهایت شکایت داشتم به درگاهت اما شکایتم را پس میگیرم...من نفهمیدم!فراموش کرده بودم که بدی را خلق کردی تا هر زمان که دلم گرفت از آدمهایت، نگاهم به تو باشد.گاهی فراموش میکنم که وقتی کسی کنار من نیست،معنایش این نیست که تنهایم.معنایش این است که همه را کنار زدی تا خودم باشم و خودت... با تو تنهایی معنا ندارد!مانده ام تو را نداشتم چه میکردمدوستت دارم، خدای خوب من.(دکترچمران)🕊🤍🌿

نمیدونم ولی من با سوابق تحصیلی دانشگاه دولتی تو شهر خودمون قبول شدم

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم ولی من با سوابق تحصیلی دانشگاه دولتی تو شهر خودمون قبول شدم

منم قبول شدم ولی رشته ای میخام اون دانشگاه اینجا نداره

کاربرخانم هستم برای دردودل و مشورت اینجام[شروع رژیم:۱۲مهر تا ۲۶ اسفند ]الهی به امید تو
یعنی شهریه ندممم

چرا شهریه داره

چرا شهریه نداشته باشه دانشگاه عیر انتفاعی؟؟؟ 

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)🌾🌙کلنا فداک یا فرمانده جانم مهدی(عج)🌱دوستای خوبم خواستین بهم بگین براتون توحید بخونم و صلوات بفرستم✨♥خدایا!از بد کردن آدمهایت شکایت داشتم به درگاهت اما شکایتم را پس میگیرم...من نفهمیدم!فراموش کرده بودم که بدی را خلق کردی تا هر زمان که دلم گرفت از آدمهایت، نگاهم به تو باشد.گاهی فراموش میکنم که وقتی کسی کنار من نیست،معنایش این نیست که تنهایم.معنایش این است که همه را کنار زدی تا خودم باشم و خودت... با تو تنهایی معنا ندارد!مانده ام تو را نداشتم چه میکردمدوستت دارم، خدای خوب من.(دکترچمران)🕊🤍🌿
2738
چرا شهریه داره چرا شهریه نداشته باشه دانشگاه عیر انتفاعی؟؟؟ 

بر اساس سوابق تحصیلی روزانه برم

منم قبول شدم ولی رشته ای میخام اون دانشگاه اینجا نداره

انتقالی بگیرید

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
بر اساس سوابق تحصیلی روزانه برم

میدونم

دختر خالم میره علم و هنر یزد

روزانه ست 

با سوابق تحصیلی رفته

شهریه هم میده

دانشگاه غیرانتفاعی شهریه داره(مگه اینکه تو شرایطش نوشته باشه شهریه نداره)

رشته های روزانه هم مختص دانشگاهای دولتیه

خوابگاه هم باید تو شرایط دانشگاه نگاه کنی ببینی داره یانه

وقتی خرافات و تعصبمونو کنار بذاریم دنیای قشنگتری خواهیم داشت. :))
چ رشته ای معدلت چند بود؟

معدلم ۱۹ من دانشگاه فنی حرفه ای کاردانی کنکور دادم برا کارشناسی با سوابق تحصیلی روزانه قبول شدم