2733
2739
عنوان

می‌خوام با مامانمم،دعوا کنم

750 بازدید | 63 پست

لطفاً نظرتون رو بگید چون می‌خوام تصمیم بگیرم.

اول یه توضیحی میدم که بدونید بین من و مامانم چطوریه. از وقتی یادم میاد هیچ وقت نتونستم با مامانم راحت باشم. مثلاًوقتی برای اولین بار پریود شدم و دل درد و اینا داشتم خجالت می‌کشیدم از مامانم سوال کنم به دوستم میگفتم که اون از مامانش بورسه😢و با کلی تعجب میگفتم تو روت میشه با مامانت راجبه اینا حرف بزنی...تا اینکه ازدواج کردم و.. هیچ وقت راجبه مسائل زنانه بهم چیزی نگفت. من خودم باید کلی وقت میزاشتم و جستجو میکردم از کتاب یا گوگل هیچ وقت راجبه اینکه بچه دار بشم نگفته . یا اگه تو جمعی باشیم بهم بگن بچه بیار میگه برا چشه😑 یه جو سنگینی بینمون هست . حتی من آرایش هم میکنم مامانم میبینه،موذبم.چون از مجردی  دوست نداشت آرایش کنم. خواهر ندارم. مامانمم،متولد ۱۳۵۰،خودم ۷۱

.مشکل من اینه که ابدا نمیتونم از مامانم گلگی کنم بارها مشکل برامون پیش اومده مثلاً شوهرم از مامانم دلگیر شده و گفته به مامانت بگو ولی من نتونستم بگم ..

حالا قضیه از این قرارها که داداشم تازه نامزد کرده خانواده نامزدش اومدن خونه ما . چون مادرم بنایی داشت قرار شد مهمان های مادرم بیان خونه ما ولی خب غذا و میوه رو مادرم تهیه کرد هرچقدر من و شوهرم اصرار که از خونه ما و خوراکی ما باشه قبول نکرد. بعد وقتی مهمان ها اومدن..

خوب

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برام کادو آوردن به وسیله دکوری شیک بود

احسنت 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

خب

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      
2738

خب ...خواستم بگم طرف شوهرتو ب مادرت نفروش هیچوقت تجربه بهم ثابت کرده اشتباهه بخصوص ماهایی ک کمبود محبت مادری داریم سریع در مقابل مادرامون وا میدیم. حرف شوهرت گوش کن

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
این تاپیکو باید تا شب دنبال کنیم لطفا لایک کنین گم نشه😂❤️

نامردیه من میخوام برم بیرون

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706