2726
عنوان

معوقات یارانه

640 بازدید | 13 پست

این ماه یارانه رو ریختن معوقات رو دادن بهمون مال اردیبهشت وخرداد رو بعد قابل برداشته ایا؟صبح اس اومد واریز شده بعد یارانه مرداد رو هم ریختن اون معوقات از حساب کم شده بود مگه قابل برداشت نیست.

قشنگ‌ترین تعریفی که از تعهد وجود داره، اینه که اگر یه نفر رو قلبا و با تمام وجود دوست داشته باشی،تعهد آسون‌ترین چیزیه که می‌تونی بهش بدی. چون هیچکس جز اون به چشمت نمیاد، و هیچکس نمی‌تونه به اندازه‌ی اون آدم برات زیبا، مهربون، و کامل باشه …‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎

عزیزم بعدچندماه ریختن براتون؟؟

💜نه توآنی که همانی💜 نه من آنم که تو دانی💜_________خدایا من به دستای توخیره شدم امیدمو ناامیدنکن 💔______اگه تونستی ازته دلت برای برآورده شدن آرزوم یه صلوات بفرست💔🤲🏼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۳ماهه جداکردم هنوز هیچی به هیچی

💜نه توآنی که همانی💜 نه من آنم که تو دانی💜_________خدایا من به دستای توخیره شدم امیدمو ناامیدنکن 💔______اگه تونستی ازته دلت برای برآورده شدن آرزوم یه صلوات بفرست💔🤲🏼
2728
عزیزم بعدچندماه ریختن براتون؟؟

برج ۴ رو ریختن الان معوقات خرداد واردیبهشت و مال این ماه رو دادن.

قشنگ‌ترین تعریفی که از تعهد وجود داره، اینه که اگر یه نفر رو قلبا و با تمام وجود دوست داشته باشی،تعهد آسون‌ترین چیزیه که می‌تونی بهش بدی. چون هیچکس جز اون به چشمت نمیاد، و هیچکس نمی‌تونه به اندازه‌ی اون آدم برات زیبا، مهربون، و کامل باشه …‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎
برا من هنوز یه ماهش قابل برداشت نیس

😐این چه کاریه اخه اصلا درست نیست کاراشون 

من چک نکردم هنوز..پیامشم نمیاد چند ماهش قابل برداشته؟

باید همش قابل برداشت باشه 

من چک نکردم هنوز..پیامشم نمیاد چند ماهش قابل برداشته؟

همشو برداشتم جز یه ماه 

۳ماه قابل برداشته

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
معوقات چیه؟

اینا که اعتراض  زدن اردیبهشت وخرداد رو یارانه ندادن الان دارن میدن دوتاش باهم