2726
بفرما 

وای خدای من چه عروس خوشگلیییی

خوشبخت ترین باشی😍😍

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡
بهم میگی من زن عملی نمیخوام  بخدا کشته منو بس نظر میده رو همه چیم 😅 اما من فیلر چونه دوست ...

نظر دادن از رو دوست داشتنه

من تا لحظه ی اخر مقاومت میکنم ولی بی فایده ست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استاتر موقع پرداخت هزینه نگو عروسو ولی وقتی رفتی زیر دست میکاپکار و بعد پرداخت هزینه بگو عروسک خیلی بیشتر رسیدگی می‌کنه طبق تجربه میگم...شنیونکارم 

و اینکه حتما بگو برات قبل میکاپ،شینیونکار لیفت چشم انجام بدن و اگر حساسی مسکن بخور ... اگر افتادگی گونه داری لیفت گونه هم انجام بده عزیزم  

مبارکت باشه انشاءالله سر عقد اگر یادت بود منم دعا کن مامان بشم 

2728
بهم میگی من زن عملی نمیخوام  بخدا کشته منو بس نظر میده رو همه چیم 😅 اما من فیلر چونه دوست ...

بهروز متنفره واقعا هی میگم زشته نگو خب اینجوری دوست دارن

عملی میبینه قیافش دیدن داره🤦🏻‍♀️

فیلرچونه بزن خیلی خوبه😍

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
بچه ها نگفتم ک میپسندین یا نه گفتم راهنمایی کنید تجربیات خودتونو بگید من ارایش غلیظ دوست ندارم&nbs ...

عزیزم لوازم آرایشش برای آرایش ساده هم کیفیت بالایی نداره. من با لوازم آرایش خودم تو خونه مثل این آرایش میکنم.

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
منم بهروزو به بدبختی راضی کردم این دکتره عالیه طبیعیه کاراش فقط رفع نقص میکنه زاویه فک دخترخالم زد ...

فعلا بچه رو سپر خودش کرده 

میگه حالا بزار بزایی بعد🤣

حتما تحقیقی میکنم راجبش ❤️فیلر چونه عاشقشم

استاتر موقع پرداخت هزینه نگو عروسو ولی وقتی رفتی زیر دست میکاپکار و بعد پرداخت هزینه بگو عروسک خیلی ...

مرسی ازینکه گقتید عزیزممم لیفتم میکنن؟ چقد خوب خیلی دوست دارم من😍

چشم عزیزم حتمااا حتما

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
وای خدای من چه عروس خوشگلیییی خوشبخت ترین باشی😍😍

مرسی جانم

اسی نگفتی صورتتوژل زدی

نه گلم

مصی خیلی خوشگل میشه منم این مدلی خیلی دوس دارم تو خودتم خوشگلی 😍😍😍😍😍

بنظرم بگو بالاخره میفهمه یهو سوتی میدی بعدم بگو شاید وسایلای بهتره استفاده کنه 

راسی عکس عقدت و خواستی بذاری منم تگ میکنی؟😁

چون همیشه ب عکسای تو نمیرسم 😞

فعلا بچه رو سپر خودش کرده  میگه حالا بزار بزایی بعد🤣 حتما تحقیقی میکنم راجبش ❤️فیلر چونه ...

اره دیگ سد دفاعی ساخته🤣👌

حتما کاراشو ببین

خیلی خوبه فیلر چونه😍

نظر دادن از رو دوست داشتنه من تا لحظه ی اخر مقاومت میکنم ولی بی فایده ست

منم کارمو میکنم همیشه ها 

میگم نهایت دو روز میره تو قیافه 😅

فعلا که بارداریمو بهانه کرده 

میگه بعدش تصمیم میگیریم راجبت🤦🏻‍♀️

اره بزارر ایناز کجا رفتی؟ واحدی چند؟  من ی جا رفتم واحدی 1/700 کارش خوبه

من پیش یکی از دوستای بابا رفتم

دکتر سجودی

ببین مصی کارش فوق العاده ست

پیجشو بزنی پیدا میکنی خیللیییی طبیعی درمیاره هم مدل هم رنگ

من خیلی گشتم واسه دکتر اخر بابا گفت تو برو پیش همین اگه ناراضی بودی بیا هرچی خواستی به من بگو

بهم گفت کمترین میزان ممکن برات تراش دادم متریالشم همه رو اورد دونه دونه بهم نشون داد قبل کار

2706