2328

من اینجارو پیدا کردم خیلییی کاراش خوبه

دقیقا همون چیزیه ک میخوامـ

هزینه میکاپشون 3 تومنه

بعد من نگفتم خودم عروسم

بگم قیمت و بیشتر میکنن نه؟ 

چ فرقی داره؟ 

من نهایت بخوام 4/5ساعت میکاپ بمونه برام برای عکاسی و دو ساعتم تالار شاید

من مصی ام، دانشجوی سال آخر ژنتیک از دانشگاه آزاد🧪🧫🧬. یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) ♥🤪 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 

بعد این ادرس ارایشگاهش نسبت به من یکم دوره

اینو چیکار کنم🤣🤦🏻‍♀️

من مصی ام، دانشجوی سال آخر ژنتیک از دانشگاه آزاد🧪🧫🧬. یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) ♥🤪 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

2334

عروس چقدررر قشنگه

ایشالا مبارکش باد😍

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊

خوشم اومد خیلی ساده و زیباست

مردم میگن تو رابطه بودن حواستو نسبت به کارت پرت می‌کنه!ولی بزار یه سوال بپرسم.تاحالا شده حواست بخاطر عشق و محبت پدر مادر از چیزی پرت بشه؟معلومه که نه!چون عشق واقعی همیشه بهت قدرت میده.یه رفاقت خوب و یه شريک زندگی مناسب همیشه هواتو داره بهت قدرت می‌ده تو کارت موفق بشی♡
2346

باتوجه به اینکه دیدمت ومیدونم که خوشگلی😄این آرایشای ساده خوشگلت میکنه نیازبه میکاپ درحدعروس نداری والا،خوشبخت بشی عزیزم❤

سلام برکسانی که معنی عشق رامیدانند،امامحبوبی ندارند...
2347

یکم زیادی سادس بالاخره تو تالار میبینی خانوما میرن آرایشگاه و یه میکاپ شلوغ تر بزنن در برابر تویی که عروسی یکم ناجوره سعی کن ارایشت یه جور باشه که معلوم شه عروسی

قدر هست راگر ندانی می‌شود بود 😔🖤

بچه ها نگفتم ک میپسندین یا نه

گفتم راهنمایی کنید تجربیات خودتونو بگید

من ارایش غلیظ دوست ندارم 

ساده میپسندم