2726

بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام.

برای حاجت روا شدن، صلوات زیاد به حضرت زینب هدیه کنید!

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7748610

هرکی حاجت داره و دنبال مغفرت و رحمت و اجابت خداست بیاد.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7673836

اعمال مجرب برای رسیدن به حاجتها:

صلوات به همراه دعا برای ظهور امام زمان حتما معجزه میکنه.

چله سوره یاسین

چله سوره طاها

چله سوره مزمل

چله دعای توسل

چله حدیث کسا

چله زیارت عاشورا

چله دعای مشلول به یکی از این سه روش

چهل روز روزی یک بار

بیست روز روزی دو بار

هفت روز روزی سه بار

با وضو و طهارت باید باشه.

دو رکعت نماز به همراه تسبیحات حضرت فاطمه سلام الله علیها و صد صلوات هدیه به امام زمان و حضرت ابوالفضل و حضرت زینب علیهما السلام.

نماز توسل به حضرت فاطمه سلام الله علیها

نماز توسل به امام زمان

نماز توسل به پیامبر صلّی الله علیه و آلِه خصوصا نماز روز پنجشنبه

صلوات خاص حضرت فاطمه به تعداد حروف ابجد نام حضرت 530 بار

چند نماز برای امام حسین و امام رضا علیهما السلام وارد شده.

و تو اینترنت میتونین سرچ کنین همه اهل بیت نماز خاص براشون هست به شکلهای مختلف با دعاهای بعد از نماز هر کدوم به دلتون نشست بخونین.

استغفار زیاد بگین که داروی مشکلاته و خیلی معجزه میکنه.

گفتن ذکر یونسیه حداقل هفتاد بار.

ولی ختمهای مختلف براش در اینترنت نوشته بود که از چهارصد بار شروع میشه.

سوره یاسین هم خیلی معجزه میکنه خصوصا هدیه به حضرت نرجس مادر امام زمان بخونین.

برای حضرت زینب سلام الله علیها هم صلوات خیلی معجزه میکنه.

کتابی که در امضای من هست حتما دانلود کنین و بخونین و برای هرکس حاجت داره و به مطالب رحمت و مغفرت و اجابت الهی نیاز داره بفرستین.

تاپیک بیاییم بعد از نماز که دعا قطعا مستجاب است که درباره فرج امام زمانه اون رو هم حتما بخونین و فایل صوتیش رو دانلود کنین و لینک دانلود فایل یا لینک مطلبم رو برای همه عاشقان و منتظران امام زمانم بفرستین!

انشاءالله که همگی حاجت روا باشین و باشیم و در پناه امام زمان و ظهور بهترین زندگی رو داشته باشیم و از یاران و محبان واقعی حضرت باشیم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

۱۴هزارتا یاجوادالئمه ادرکنی 

۱۴هزارتا یا علی من خودم همراه با دورکعتنماز ساده هدیه میکردم ب امام علی ، تا یک هفته از یکشنبه شروع میکردم تا یکشنبه هفته ی بعد ک روز ایشوون هست 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

🗨 اجابت تضمینی

از شيخ بهایی منقول است كه هر كه صد بار اين دعا را بخواند با شرائط آن

تا ده روز و هر روز ده بار به  شرطي كه شروع ختم از چهارشنبه باشد

اگر مطلب او روا نشد با من مخاصمه كند :

بِسمِ االلهِ الرحمن الرحيم، يا مفتّح الاَبوابِ و يا مقَلّب القُلُوبِ والاَبصارِ و يا دليلَ المتحيرينَ و يا غياثَ المستغيثينَ تَوكَّلْت علَيك يا  رب ِ واقْضِ حاجتي واكْف مهمي و لاحولَ و لا قُوه الّا بااللهِ العلّيِ العظيمِ و لّي االلهُ علي محمد و آله اَجمعين .

✍ آمین شود هر آنچه میپنداری ... 💫
کدوم کتاب عزیز

تو امضام بود با متن امضای قبلیم قاتی شده بود خیلیها راحت نمیتونستن تو مرورگر کپی کنن منم حذفش کردم.
جلوه هایی از رحمت و مهربانی واسعه الهی:
https://www.ninisite.com/discussion/topic/7657611

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.