2726

برای ضعیفی چشم هستش دیگه؟؟

راضی هستی ؟

آخه منم قراره انجام بدم در ضمن گلم سرت درد میکنه حتما به دکترت مراجعه کن 

سه ر بنه وه بان به رزی شانم تا به لکو ده رچو شه که تی گیانم سه ره بنه وه بان سینه چو سه نگم ، به لکو بزانی ارات دل ته نگم        ۱۴۰۱/۶/۲۲   این و نوشتم تا همیشه یادم باشه🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سردرد نداشتم‌ . مدام قطره ادونسد مصرف میکردم خوب شدم. قرص مسکن بخور برای دردت

آمین شود هر آنچه می پنداری....الهی که خدا به همه اونایی که نی نی میخوان، نی نی سالم و صالح بده. خدای مهربانم نی نی منم سالم بهم برسون. خدای خوبم من غیر از تو کسی ندارم. نا امیدم نکن
من داشتم خصوصا اگه چیزی بلند میکردم مثلا در حد ۴, ۵ کیلو.شاید کم کم بعد از یکی دوسال خوب شدم ولی الا ...

سردرد مداوم داشتی ؟؟؟ بعد عملت ایجاد شد ؟؟؟ من ۱ ماهه انجام دادم یعنی قراره ۲ سال طول بکشه ؟

سردرد مداوم داشتی ؟؟؟ بعد عملت ایجاد شد ؟؟؟ من ۱ ماهه انجام دادم یعنی قراره ۲ سال طول بکشه ؟

مداوم نبود البته ماه های اول رو یادم نمیاد شاید مدام داشتم میگم وقتی چیز سنگین بلند میکردم یا مثلا نور زیاد سردرد میگرفتم

اخه یکی تو تاپیک زده بود که لازک کرده و ۱۵ سالع سردرد داره به خاطر همین استرس گرفتم که نکنه بمونه .. ...

سردرد که به خاطر لازکه مغزواعصاب نمی‌خواد مراعات کن چیزی بلند نکن .کرم نزن اطراف چشمت.عینک آفتابی بزن.نورخونه روکم کن .شاید کمترشد

سردرد که به خاطر لازکه مغزواعصاب نمی‌خواد مراعات کن چیزی بلند نکن .کرم نزن اطراف چشمت.عینک آفتابی بز ...

بخدا همه ی اینکارارو از اولش انجام دادم یه ذره کم میشه ولی ۲۴ ساعت شبانه روز دارم سردرددو فقط کم و زیاد مبشه . تو عمرا اخه سردرد انقد نداشتم دارم میمیرم از استرس

2706