2737
2734
عنوان

هرچه می خواهد دل تنگت بگو 🍃🥀☘️🥀☘️

| مشاهده متن کامل بحث + 10847 بازدید | 1620 پست
ان شاء الله که مشکلت حل شه و خدا به دات آرامش بده اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  ...

ممنونم عزیزم❤❤❤

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...
اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س  به نیت شما  اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فر ...

❤️❤️❤️❤️❤️❤️☀️☀️☀️☀️☀️☀️❤️❤️❤️❤️❤️

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم  به نیت شما  اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  🌺دعای منتظران درعص ...

❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹☀️☀️☀️☀️☀️☀️💐

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️
@زئوس70     سلام  مهربونم  ⁦❤️⁩ شما  دعوتی  به  تاپیک  حض ...

مرسی عزیز دلم که تگ کردی 

الهم عجل لولیک الفرج🌹

قربونت برم آقا خودت به دل هممون یه نگاه کن 

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم❤

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
2731
سلام عزیز دلم فدات بشم مطالبتو خوندم خوش به سعادتت که هر روز برا دل امام زمان هر کاری از دست برمیاد ...

ممنونم عزیزدلم 

انشالله امام زمانمون ازمون راضی باشه و خدا توفیق بده خودمونو و بچه هامون یار اقامون باشند

منم خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم🙏🙏🌺🌺

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری س

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین و رحمة الله و برکاته

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم،یا مهدی ادرکنی❤️عضو گروه قرمز❤️وزن هدف۷۰
خوش به سعادت دوستان شما  که باعث آشنایی شما شدن  به خصوص در عرصه ولایت اهل بیت  و ...

ممنونم

خدا خیرتون بده😘😘🌺🌺🙏

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری س

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین و رحمةالله و برکاته🌼🌼

@صلواتبرمحمد123     سلام  مهربونم  ⁦❤️⁩ شما  دعوتی  به  تاپیک ...

طلوع نزدیک است اگر بخواهیم
ظهور تو زیباتر از ظهور همه‌ی زیبایی‌هاست
چشم به راه زیباترین بهاریم
خدایا انتظار چقدر دیر می‌گذرد
با صد نگاه خسته، صدا می‌زنیم تو را
بیایید همه منتظر آمدنش شویم🌺🌺🌸🌸🌼🌼🌼🌼🌷🌷🌷🍃🍃🍃

@7226   به نیت شما  اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  🌺دعای منتظران درع ...

یک دنیا ممنون از حضرت زهرا عوض بگیری🙏

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁
2738
@solyanim     سلام عزیزم  روز جمعتون بخیر ان شاءالله 🤲🏻💚 به نیت حاجت دلتون هدی ...

عزیزم ممنون بابت تگ منم برای شما آیه الکرسی خوندم❤️

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
@khalejoon     سلام عزیزم  شبتون بخیر ان شاءالله 🤲🏻💚 به نیت حاجت دلتون هدیه به ...

سلام مهربونم💙

خیلی ممنونم ازتون، لطف کردید❤ اجرتون با صاحب این ماه عزیز💚

یک دنیا ممنون🥺💛

ان شاءالله خیر دو دنیا رو ببینید 😘

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸
@bumblebee     سلام عزیزم  روز جمعتون بخیر ان شاءالله 🤲🏻💚 به نیت حاجت دلتون هد ...

سلام عزیزم ممنون ک یادم بودی و تکم  کردی 🥺🙏...

سلام یوسف زهرا ❤🙏..این بنده رو سیاه باز هم اومده ک خواهشی کنه...میشه پیش خدا واسطه بشین برای حاجت روایی این بنده روسیاه 😭😭..

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
فدات بشم عزیزدلم اگه لایق باشم تو دعاهام به یادتم آخ که چقد دلم میخاد به زودی بیای بگی همه چیز ...

انقدردعاکردم نشد. من مذهبی ومحجبه شوهرم مشروب خورویه آدم خدانشناس وبیخود. گفتم بزاروایسم ازطلاق میترسم ولی درست نشدروزبه روزبدترمیشه. تویه چاهی افتادم که نه میتونم وایسم نه بیرون بیام.خاهرم مریضی سختی گرفته بایه بچه کوچیک اومده خونه مادرم افتاده شیمی درمانی میشه مادرمشکل ریوی داره همش دکتره. پدرم بچه بودم فوت شده. حالابااین اوضاع میتونم برم براطلاق. انقدرمادرم دیروزبرامن حرص خورده که حالش بدشده بردنش بیمارستان. منم توشهرغریب. فقط واگذارش کرده به خداکه بایه دختریتیم این رفتاراکرد

خدادراوجِ تمامِ بودنهاست....   
طلوع نزدیک است اگر بخواهیم ظهور تو زیباتر از ظهور همه‌ی زیبایی‌هاست چشم به راه زیباترین بهاریم ...

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری س 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

اللّهُمَّ عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری س 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2706