2726

حالا...تجربه‌ام بیشتر شده...

سپیدی موهایم...دارد بیشتر به‌چشم می‌آید...

و زندگی...

دیگر برایم مثل قبل نیست!

می‌دانم اگر قرار باشد...کلاه را قاضی کنیم؛

من همیشه بدهکار می‌شوم!

تو...

نه زیر و رو برایم کشیده‌ای...نه آسمان و ریسمان بافته‌ای...نه ابرو انداخته‌ای بالا!

فقط مهربانی به‌خرج دادی و...

همیشه گفتی: برایت دعا می‌کنم!

و اگر نبودی و نداشتمت...هویّتی از من درکار نبود!تو...تنها پدری هستی که...زیر پَر و بالِ بچه‌هایت را می‌گیری؛بی‌آن‌که به‌رویِ خودت بیاری!

ما... دعایِ قنوتِ امام زمان عج الله هستیم

او کجای زندگی ماست؟!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

💌 *امام زمان (عج) در اولین نامه‌شان به مرحوم شیخ مفید :*

✍✨ما زندگی تو را شاهدیم،

ما #عبادت‌های‌نیمه‌شب تو را دیدیم،

پسندیدیم تو را... 

می‌خواهیم گاهی با تو درد دل بکنیم، با تو حرف بزنیم....💔

چه قشنگ༺⃟‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌💞

_اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج _

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

🌹🕊🌹🕊

🕊🌹🕊

🌹🕊

#دلنوشته 

✍آقا جان سلام ...

😓با وجودی که می دانستم در کنارم هستی، نه تنها که باری از دوش های سنگین تان بر نداشتم ؛ بلکه به رنج ها و اندوهتان افزودم!!

✋دستم را بگیر و الا هلاکتم قطعی ست!

به من رحم کن!!

💚میشود برای من اَمَّن یُجیب بخوانی ..؟

❤️️میشود دستی بر سرم بکشی و یار و یاور خودت بگردانی..؟

💙میشود برایم دعا کنی که از مسببین ظهورتان بشوم؟

💛میشود برایم دعا کنی که فیض درک روزهای درخشان حکومتتان نصیبم شود؟

💜و.....میشود برایم دعا کنی که زیر پرچمتان شهید گردم؟ 

🌻آخر تو امام من و غم خوار من و حجت خدا بر زمین هستی!! 

🌻تو را صدا می زنم که آنی از من جدا نیستی!!

☘الامــــان الامــــان!

☘یا مــــولای یا صـاحــب الزمـــان🍀

🕊✨اللهم عجل لولیک الفرج✨🕊

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

امام جعفر صادق (ع) فرمودند:

تنها او (مهدی(علیه السلام)) است که پس از دوران های طولانی بلاخیز و تنگناهای طاقت فرسا، غم ها و گرفتاری ها را از دل شیعیانش برطرف می نماید.

بحار، ج ٥٢، ص 129

پیامبرگرامی اسلام (ص) فرمودند:

مهدی(ع) از فرزندان من است، زمانی که قیام می کند عیسی بن مریم(علیه السلام) جهت نصرت و یاری او (از آسمان) فرود می آید و حضرتش را برای نماز مقدّم می دارد و به او اقتدا می نماید.

امالی صدوق، ص 218

2706