2726
عنوان

کسی بوده موقع زایمان تنها باشه

210 بازدید | 12 پست

من زایمان دو هفته دیگه اس 

طبیعی میخوام 

ایرادی داره با شوهرم بریم تنها

چون اتاق خصوصی میگیرم 

اون همراهم باشه دیگه خواهرم یا ..... نیاد

نه اگر ترسی نداری خوبه 

من  موقع زایمانم پرستاره گفت یه ایل منتظرتن😂😂قبلش با مادرو شوهرم رفته بودیم ولی طول کشید زیاد شدن 

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حتما به یه خانمی که قبلا زایمان کرده و تجربه بچه داری داره و توان همراه وایسادن داره خبر بده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

اگه بچه داری برای بعد زایمان خودتون بلد باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد، دوست منم با اینکه مادر و خواهر و خانواده همسرش بودند خودش و همسرش از بچه نگهداری کردند

هر مشکلی هم داشتی اینجا بپرس خانوم ها راهنمایی میکنن

من شهر غریب بودم با شوهرم رفتیم اتاق خصوصی ها هم همه پر شده بودن دیکه جبوری تو اتاق عادی شوهرم پیشم بود اطراف تخت پرده داشت کشیدیم تخت کناری راحت باشه ولی حدا خیرشون بده چیزی نگفتن که چرا مرد تو اتاق هست موقعیتم درک کردن موقع ترخیص مامانم از شهر خودمون رسید 

فقط شوهرت باشه ،قطعا گزینه بهتریه.

حالا بعد از زایمان اگر خواستی بمونی یا حتی زود اومدی خونه ،

مامان و خواهرت هم بیان. 

ولی در حین زایمان به نظرم اصلا خوب هم نیست که خواهر یا مادر باشند، خودشون هم اذیت میشن .

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.