2726
عنوان

چرا داد میزنم سر بچم آخه

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 34 پست
زدم الان۴۵ردیقه اس پایین نیومده‌بیدارش کنم پروفن بدمش؟

نمیدونم  عزیزم من یبار دارو اشتباهی به دخترم دادم ی خانمی راهنماییم کرد گفت زنگ بزن اورژانس ازشون بپرس که مشکلی نداره ؟!! منم زنگ زدم وصلم کردن به دکتر  خیلی باحوصله جواب داد .شماهم همینکار کن زنگ بزن بگو بچم تبش پایین نیومده راهنمایی میکنن 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
هرکی اطرافم رفته پیش روانشناس و دارو بهش داده  حالشو جویا شدم گفته همش خوابم  و منو خواب م ...

ببین من همون اول که وارد تاپیکت شدم اومدم بگم تو رو خدا نکنید بچه ها گناه دارن اینا اقتضای سنشون هست شیطنت رو همه بچه ها دارن بچه اگه شیطنت کنه که بچه نیست گفتم من خودم دوران خیلی بدی رو تو بچگیم گذروندم الان تو این سن بعد از سالها که ازدواج کردم و از خونه پدری رفتم هنوز عوارض اون رفتارها روم مونده اتفاقا من تحت نظر روانپزشک بودم نه معتاد شدم نه مریض نه خواب آلو توی ی دوره نسبتا کوتاه دارو گرفتم و واقعا آروم شدم ،لطفا به هر طریقی که میتونی به خودت کمک کن 🌹🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دارو چرا..اصلا درک نمی کنم . بعضی از مادر ها رو ..بچه داره تو دنیا خودش سیر می کنه .بعد بهش دارو می ...

چندتا از اطرافیان رو میگم که روانپزشک بهشون دارو داده بوده مطابق بیماریشون

میگفتن این داروهایی که روانپزشکا میدن همش خوابمون کرده...

درمان رفتاری روانپزشک رو بیشتر قبول دارم تا دارویی...

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2728
ببین من همون اول که وارد تاپیکت شدم اومدم بگم تو رو خدا نکنید بچه ها گناه دارن اینا اقتضای سنشون هست ...

بله درست می فرمایید 

منم تو فکر هستم که تاپیک زدم به امید خدا حل میشه این مشکل.. تصمیم من پیش مشاور رفتنه