2733
2734
عنوان

چرا داد میزنم سر بچم آخه

1000 بازدید | 34 پست

دخترم شش سالشه عصبی و لجبازه میپره تو حرف همش یا داد میزنه منم کنترلک از دیت میدم با دیدن این رفتاراش

به خودم که نگاه میکنم می بینم اکثر وقتا سرش داد زدم از وقتی خیلی کوچولو بود 🥺😭😭دیگه گوشاشو میگیره وقتی داد میزنم ازم میترسه کلا خیلی ترس داره از خیلی چیزا 

تقصیر منه ترسوندمش همیشه 

چرا من اینطورم حق نداشتم اینطوری باشم با بچه

😭😭اصن بلد نیستم قشنگ حرف بزنم باش.

الانم نمی تونم خودمو کنترل کنم همیشه عذاب وجدان دارم شبا اما روزا باز همون آش همون کاسه س  کمکم کنید خیلی نگرانشم 🥺😭😭

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیز م .مگه همسرت باهات بد رفتاری می کنه.که داغش روی بچه بدبخت در میاری.در بیشتر مواقع به دلیل بی تو ...

نه عزیزم اتفاقا همسرم خیلی خوش رفتار و آقاست خودش بهم گفت مراعاتشو کن .خب چکار کنم وقتی لجبازی میکنه چ این ذفتارارو می بینم ازش منم عصبی میشم نمیتونم کنترل کنم😭😭

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
خوب واقعا بده به نظرم برو پیش روانپزشک ی سری داروها هستن برا همین موردها فکر میکنم موثر باشه براتون

یعنی چی آخه تا چیزی میشه میگین برو روانپزشک دارو بده بخوری 

2738

میگن شبا وقت عذاب وجدان مادراس وقتی بچه ها میخوابن به خودمون میایم عزیزم کم کم خودت رو عادت بده سرش داد نکشی حتی اگه شده فیلم بازی کنی کم کم تبدیل به واقعیت میشه کتاب مادر ۶۰ دقیقه ای رو بخون عذاب وجدانت کم میشه اما سعی کن با دختر دوست بشی باهاش بازی کنی  که وقتی بزرگ شد باهاش به مشکل بر نخوری

خاک. تو سرم.... منم همین طوریم.... کاش ممن بمیرم

😔خدا نکنه عزیزم.. بس ک فشار اقتصادی رو خانواده س این چیزا هم میشه .بعد بچه ها همش خونه هستن خونه های قفس مانند اپارتمانی من ک دخترم از صبح ک چشاش باز میکنه میگه حوصلم سررفته بریم فلان جا چرا نمیریم و... یکسره تکرار میکنه 

نه عزیزم اتفاقا همسرم خیلی خوش رفتار و آقاست خودش بهم گفت مراعاتشو کن .خب چکار کنم وقتی لجبازی میکنه ...

منم اوایل خیلی با دخترم بدرفتاری می کردم .وقتی رفتم چند مقاله در مورد آثار مخرب بد رفتاری والدین با کودکان خوندم که چه آیند ای دارن کلا رفتارم عوض شد باهاش .البته من همیشه عذاب وجدان داشتم به خاطر رفتار بدم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خیلیی

نه عزیزم اتفاقا همسرم خیلی خوش رفتار و آقاست خودش بهم گفت مراعاتشو کن .خب چکار کنم وقتی لجبازی میکنه ...

پیش مشاورببرش برارفتاراش راه درستو بت بده

خودم بذو پیش روانپزشک

الان من پسرم ۴ و نیم سالم یاد گرفته دایم بی هوا الکی منو میرنه

تبدیلش کردم به بازی،دستشو میاره بالا بزنه،هی میگم بزن قدش

چندبار جلو دستش دستمو میارم تا فراموش کنه البته گاهی هم موفق میشه و میزنه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
😔خدا نکنه عزیزم.. بس ک فشار اقتصادی رو خانواده س این چیزا هم میشه .بعد بچه ها همش خونه هستن خونه ها ...

پارک ببرش عصرا

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
میگن شبا وقت عذاب وجدان مادراس وقتی بچه ها میخوابن به خودمون میایم عزیزم کم کم خودت رو عادت بده سرش ...

اره واقعا 😔 البته دوستم هستیما سعی در جبرانم دارم مثلا خیلی تشویقش میکنم بهش میگم خیلی تلاشگر و مستقل و باهوشی تو بزرگ بشی حتما یه نقاش بزرگ و معروفی میشی اخه خیلی قشنگ میکشه یااینکه قربون صدقه ش میرم همیشه بهش میگم کوچولو که بودی انقددددر بقلت میکردم و بوست میکردم که سرخ میشدی و کلی حرفای دیگه... ولی باز گاهی وقتا نمیتونم داد نزنم 🥺😭😭

یعنی چی آخه تا چیزی میشه میگین برو روانپزشک دارو بده بخوری 

برا اینکه مادر عصبی بچه پرخاشگر و ناراحت بار میاره دوست داری هم خودت اذیت بشی هم بچت اوکی بحثی نیست اینکه خودت به رفتار غلط و اشتباه خودت آگاهی ولی نتونستی خودکنترلی داشته باشی پس به کمک فرد ثالث احتیاج داری من به شدت مخالف اینم که درمان کار اشتباهیه در کمال احترام چون خودم زیر دست ی پدری بزرگ شدم که واقعا اگه به خودش  کمک میکرد ما ها اینقدر زجر نکشیده بودیم و با بدترین خاطرات و حتی نفرت از اون زندگی نمیکردیم

2706