2737
2734

دارین خواب میبینین هی اینور و اونور میرین برای من اتفاق میفته میدونم که خوابم 

یعنی چی اصلن نفهمیدم🙄

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️

یعنی میتونی روحتو کنترل کنی ..یکی رو میشناسم این کار رو اینقدر تمرین کرد توی خواب هرجایی دلش میخواست اراده میکرد میرفت مثلا کربلا  یا کشورای دیگه ..تونست با موجودات دیگه هم ارتباط بگیره ..اگه میترسی سعی کن تلاش نکنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی میتونی روحتو کنترل کنی ..یکی رو میشناسم این کار رو اینقدر تمرین کرد توی خواب هرجایی دلش میخواست ...

نه نمی‌ترسم اصلا نمیخوام اینجوری بشه ولی خوب چیکارکنم منم هی میدوم هرقدمم به آسمون میرسم میام پایین حس خوبیه تا وقتی بیدارشم البته گاهی برام پیش میات 

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️
2731

ادم وقتی میخوابه روحش مسئولیت کنترل اندامش رو دیگه نداره. یعنی چشم و گوش و ماهیچه ها تحت کنترل اون نیستن. بنابراین میتونه در عالم خیال سیر کنه. چون وقتی بیداره چشمها و گوشهاش نمیزارن که هرچیو که بخواد ببینه و بشنوه و محدوده. اما تو خواب میتونه هرچیزو ک بخواد تصور کنه دلیلش اینه.

دلیل اینکه وقتی دارید عمیق به یه چیزی فکر میکنید ب یه جا خیره میشید هم همینه. چون برای رفتن به عالم خیال نیازه که روح محدود به چشم و اندام های دیگه نباشه و بار خودشو سبک تر کنه

نه نمی‌ترسم اصلا نمیخوام اینجوری بشه ولی خوب چیکارکنم منم هی میدوم هرقدمم به آسمون میرسم میام پایین ...

اینسری از زمانی که متوجه شدی ، ببین هر کاری میتونی بکنی مثلا سگ رو تبدیل به گربه کنی یا کوچیکشون کنی یا جایی که میخوای رو توی ذهنت تصور کنی بری اونجا..فقط حواست باشه با موجودات عجیب ارتباط نگیری و نزدیکشون نشی..چون وارد زندگیت میشن ..مخصوصا خانوما نباید این کار رو کنن  به نظرم..

الان اونی که من میشناسم مَرده ، اجنه به واسطه ی خوابش وارد خونه ش شدن و وسایلا رو جابهجا میکنن ..چند بارم خانوموشو اذیت کردن و طلاش رو گرفتن ..البته بعدش پس دادن ..خانومه هم این کار رو یاد گرفت دیگه واسشون عادیه ..