2703
2553
عنوان

کمردرد

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 18 پست
کاش باردار باشم...چشممم.از بس انتظار کشیدم خستممم...برام دعا کنین لطفا

اگه حامله نبودی شاید اینا کمکت کنه  تجربه خودمه بعد شش سال حامله شدم 

همه نوع داروی شیمیایی خوردم حتی گاهی روزی چهارتا قرص میخوردم ولی بی جواب 😔

دارو میخوردم ... اول کرونا بود شهرستان بودم تخمدانم خیلی درد داشت زنگ زدم دکترم گفتم اینجوری شده گفت قرصتو قط کن باید سنو بشی شاید کیست شده ... منم شنیده بودم قطره ویتاگنوس خوبه برای تنبلی و کیست شروع کردم خوردن... کنارش برای کرونا ویتامین ث هم میخوردم که برای تخمک خیلی خوبه ... 

ویتامین ای هم از قبلش برا تخمک مصرف میکردم... هر روز عرق کاسنی هم مصرف میکردم 

قبلش که دارو مصرف میکردم برای اینکه دیگه بعد اون همه سال جواب بگیرم این کارارو هم شروع کرده بودم یه سه ماهی بود فکر کنم این قرصارو شروع کرده بودم مصرفشو..واین کارارو هم میکردم .. تخمدانامو چرب میکردم با روغن سیاه دونه و زیتون و پنج دقیقه لیوان میزاشتم بادکش گرم... عنبر نسا هم چند بار دود دادم خودمو... 

تو پریودی هم چایی دارچین نبات و زنجبیل میخوردم. واز روز سوم پریودی کاچی میخوردم برا صبحانه ...

ماه اول مصرف قطره ویتاگنوس پریود شدم ماه بعد حامله بودم 

به دکترم گفتم با این قطره حامله شدم گفت نخیر ... ولی من یک ماه دارو هارو قط گردم بعدش یک ماهم قطره خوردم که پریود شدم ماه بعدم حامله بودم 

باران یعنی نقطه چین.......... تا خدا                                           خدایاشکرت بابت همه چیز♡                                              مهم نیست که چند بهار در کنار هم زندگی کنیم،مهم این است که یادمان باشد عمرمان کوتاه است . در پایان زندگی،خیلی از ما خواهیم گفت: کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم تا خوب به هم نگاه کنیم !               دلم برای دوستای دوران مدرسه خیلی تنگ شده خیلی 😔          چقدر زود بزرگ شدیم کاش هنوزم شادی این بود که زنگ تفریح بخوره  توحیاط کنار دوستام بشینم یک دل سیر نگاهشون کنم  ... فاطمه ♡مرضیه♡مرجان♡ فهیمه♡الهام♡ مهری♡نمیدونم شماها منو یادتون هست یانه ولی من خیلی به یادتون هستم 💓🥺😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تخمدانم پلی کیستیکه..هشت ماهیه اقدامم و متاسفانه جواب نمیگیرم بجز لتروزول و کلومیفن قرصی بم ندادن سونوی واژینالم سه ماه میرفتم فولیکولام ۱۵ و ۱۸ بودن و یه چندتام ۱۳..روز چهاردم این ماهم ۱۵ داشتم ولی نمیدونم به درد بارداری میخورن یا نه...

2720