2410
2553

۴ سالشه ،،  بخاطر اینکه طبع گرم داره و دخترم سردی زیاد میخوره   و این که میگن برا بچه ایی ک خوب حرف نمیزنه خوبه

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 

تخم بلدرچین غذای سنگینیه شب نده صبح ها بده

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نوش جونش، 

وااای بعدا قراره یه ریز براتون حرف بزنه  

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
2456

من در دوران طفولیت برام خود بلدرچین رو میخریدن به صورت میانوعده کباب میکرد مامانم همینطور میگفت بخور مثلا برا این که وزن بگیرم😬 گوشت بلدرچین رو کباب کنی بهش بدی بهتره گوشتشم گرمه

یه کتاب کنترل خشم خریدم فک کنم تنها کاربردش اینه که هرکی اذیتم کرد پرتش کنم تو صورتش ایطوری خشمم مهار میشه؟🤨به قول سعدی شیرازی👈 سر دشمنتو به سر دشمن دیگرت بکوب که از دست هر دوتاشون خلاص بشی🤭😈 ولوم کن خوابوم میاد🥱
نوش جونش،  وااای بعدا قراره یه ریز براتون حرف بزنه    

سال دیگه میره پبش دبستانی ، خوب حرف نمیزنه ،، گفتاردرمانی هم تاثیری نداشت

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
2714
سال دیگه میره پبش دبستانی ، خوب حرف نمیزنه ،، گفتاردرمانی هم تاثیری نداشت

الهی زودتر خوب بشه.

به خواهرزاده من تخم بلدرچین میدادن تا زودتر زبون باز کنه. بنده خدا وقتی زبون باز کرد یه ریز حرف میزد. اگه تهرانی توانبخشی اسما تو یوسف آباد رو سر بزن

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
الهی زودتر خوب بشه. به خواهرزاده من تخم بلدرچین میدادن تا زودتر زبون باز کنه. بنده خدا وقتی زبون با ...

ممنون ، نه تهران نیستم 

خیلیا تعریف تخم کبوترو بلدرچین کردن میگفتن معجزه شده انگار براشون ، تخم کبوتر چنتایی دادم گیرم نیومد دیگه ، ولی تخم بلدرچین یه مدته هرشب میدم

بلدرچین خواری بودی برای خودت😁💪

لاغرمردنی بودم همه چیز خوار بودم😁

یه کتاب کنترل خشم خریدم فک کنم تنها کاربردش اینه که هرکی اذیتم کرد پرتش کنم تو صورتش ایطوری خشمم مهار میشه؟🤨به قول سعدی شیرازی👈 سر دشمنتو به سر دشمن دیگرت بکوب که از دست هر دوتاشون خلاص بشی🤭😈 ولوم کن خوابوم میاد🥱
من در دوران طفولیت برام خود بلدرچین رو میخریدن به صورت میانوعده کباب میکرد مامانم همینطور میگفت بخور ...

تاثیری هم داشته برا وزن گیری؟ 

دخترمنم خیلی لاغره 

تاثیری هم داشته برا وزن گیری؟  دخترمنم خیلی لاغره

والا تا یه سن خاصی همچنان لاغر بودم ولی اره مامانم میگفت یه مدت هر روز بلدرچین دادم خوردی بعد یه کیلو اصافه کردم ولی در کل من تا ۲۱ سالگی لاغر بودم یهو یه حهشی کردم الان معمولیم لاغر نیسم

لاغرمردنی بودم همه چیز خوار بودم😁

دختر منم خیلی لاغره ، ولی اشتهاش خوبه همچی میخوره ، هرچیزی ک بگی بخور نه نمیگه 😀😀😀میگه میخوام بخورم ،، برعکس پسرم ک همیشه میگه سیرم

2706