2726
عنوان

هر روز یک آیه با من(۱)سوره فاتحه

98 بازدید | 10 پست

این سوره اهمیت زیادش باعث شده واجب نماز ها باشه به معنی این دو آیه دقت کنید!!

اياک نعبدو و ایاک نستعین

تنها تو را میپرستیم و تنها از تو کمک میخواهیم.

آیه بعد میگه

اِهْدِنَا الصِّراطَ الْمُسْتَقیمَ

درواقع همون کمکی بود که میخواستیم اینکه مسیر درست زندگی رو خدا بهمون نشون بده که اونم تمام و کمال در قرآن هست 💫

امیدوارم ریل زندگی هاتون خطا نره و همیشه هرجا گم شدید از قرآن  آدرس بپرسید❤️

روزی که پات وا شه به این دنیا من قاب میگیرم تو رو رو میز❤️ تو وارث لبخند من میشی دارایی من میشه دوتا چیز💫🥺❤️

و امام علی علیه السلام صراط مستقیم است... 

این ایه هم بیانگر فضیلتی دیگر از مولای ما شیعیان است... 

در تفسیر آیه شریفه اِهْدِنا الصِّراطَ المستَقیم نقل می کنند که صراط مستقیم یعنی صراطِ مصطفی صلی الله علیه و آله . و عبداللّه بن عباس شاگردِ علی علیه السلام در تفسیرِ آیه اِهْدِنَا الصِّراط الْمُستقیمِ گفته است: ای بندگان خدا! بگویید اِهْدِنا به حُبّ نبیّ صلی الله علیه و آله و اهلِ بیت گرامی اش.

ابی جعفرالباقر علیه السلام از پدر و او از جدش نقل کرده است که رسول اللّه صلی الله علیه و آله فرمود: هر کسی مشتاق است که از پل صراط مثل باد تند پاییزی بگذرد و خود را بدونِ حساب به بهشتِ جاویدان برساند، ولایتِ ولیّ و وصیّ و مصاحب و خلیفه من، علی بن ابی طالب علیه السلام را بپذیرد و بر دل بسپارد. و هرکسی می خواهد در آتش جهنّم سرنگون شود، ولایتِ علی بن ابی طالب علیه السلام را رها کند. به عزّت و جلالِ پروردگارم سوگند! علی علیه السلام باب اللّه است، هیچ کسی وارد نمی شود مگر از آن باب،و او صراط مستقیم است، علی علیه السلام آن کسی است که خداوند، در روز قیامت از ولایت او سئوال خواهد کرد.

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@دلخوشی۱    

@11aye    

@خانمحاجآقا    

@فانوس7    

@ریچلاهالیس    

سلام بر شیعیان مولا علی علیه السلام و عزاداران پسرش... فضیلتی دیگر از مولا علی علیه السلام... بخوانید.. و شکر کنیم که شیعه مولاییم

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2728
الإمامُ عليٌّ عليه السلام : أنا صِراطُ اللّه ِ المُستَقيمُ، و عُروَتُهُ الوُثقى التي لا انفِصامَ لها .
امام على عليه السلام : منم صراط مستقيم خدا و محكمترين دستگيره او كه ناگسستنى است .
@دلخوشی۱     @11aye     @خانمحاجآقا     @فانوس7     ...

سلام عزیزم 🌸 الهی شکر به خاطر این نعمت

حاجت روا بخیر باشی

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚         خُدایـا حَرام کُن بَر مَن هَر غَمی را بِجُز غَمِ "حسیـ♡ـن ‌را                  
سلام عزیزم 🌸 الهی شکر به خاطر این نعمت حاجت روا بخیر باشی

الإمامُ عليٌّ عليه السلام : أنا صِراطُ اللّه ِ المُستَقيمُ، و عُروَتُهُ الوُثقى التي لا انفِصامَ لها .
امام على عليه السلام : منم صراط مستقيم خدا و محكمترين دستگيره او كه ناگسستنى است .

سلام عزیزم ❤️

الحمدلله 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

الهی آمین 

من به جرات می تونم بگم ماه محرم خیلی کمک می کنه تا از ریل خارج نشیم و تو همون راه هدایتی باشیم که تو سوره فاتحه از خدا می خوایم

ممنون از تاپیک قشنگت

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

سلام خواهر خیلی ممنونم...خدای متعال رو بینهایت مرتبه شکررر...ان شاء الله حسن عاقبت و عافیت در همه‌ی امور نصیب شیعیان و مومنین از ازل تا ابد 🤲

۷۸۶
حدیث-ولایت#  

وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

سلام عزیزم 

خیلی ممنون از تگت 

خیلی زیبا بود مطالب 

الحمدلله الذی جعل کمال دینه و تمام نعمه بولایه امیر المومنین و الائمه علیهم السلام 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی