2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خودم با عسل و دود عنبر نسا و چرک خشک کن که دکتر داده بود درمانش کردم دوسال بود درگیرش بودم 

چه خوب منم امتحان کنم پس

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  
دنبال راه های سنتی باش این روشها بعدا برای اینکه باردار بشی به مشکل میخوری 

دقیقا الان که مخصوصانازایی دارم

دقیقا الان که مخصوصانازایی دارم

منم باردار نمیشدم اخرش با این روشها درست شدم تا باردار شدم  شرتاتو همرو بنداز دور یه ندت اصلا شرت نپوش تو خونهوفقط دامن بذار همش اونجات خشک باشه تو افتابه اب ولرم و جوش شیرین درست کن تو دستشویی خودتو باهاش بشور شیرینی جات رو کلا از غذاهات حذف کن فست فود و غذاهای سرخ کرده رو کنار بذار عسلم اول یه تست تو قسمت بیرونی که قابل شست و شو باشه بذار اگر حساسیت نداشتی رو گاز استریل بذار و تاحایی که میتونی بذار داخل داخل یکم سر گاز بیرون باشه که بعدش بتونی بکشیش بیرون این کارم شب بکن تا صبح بمونه اون تو صبح درش بیار اصلا خودت میبینی چقدر عفونت و خون بهش جمع شده ازوقتی پریودت تموم شد بذار تا ده روز یا دوهفته ی کامل عنبر نسا هم هرشب دود کن تو اسفند دود کن بذار تو یه لگنی چیزی که بتوتی بشینی مثل حالت دستشویی ایرانی روش دورتم بپوشون دودش نره بیرون فقط حرارتش زیاده یکم پوستتو تر کن زیاد اذیت نشی بعد یک ساعتم که دودش کاملا تموم شده بود حموم نرو بلز بدون شرت بگرد بعد برو حموم خودتو تمیز بشور 

منم باردار نمیشدم اخرش با این روشها درست شدم تا باردار شدم  شرتاتو همرو بنداز دور یه ندت اصلا ش ...

ممنون عزیزم خداخیرت بده خواهری

یه نکته ی خیلی مهم رو یادم رفت بگم اینکه تو دوره ی پریودیت از روز اول تا سوم به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اب به اونجات نزن و خودتو نشور فقط با دستمال توالت خشک خشکش کن حتی وقتی ببخشید جیش کردی خودتو نشور فقط فقط کاملا خشکش کن اگر دستشویی دیگه ای داشتی فقط فقط باسنتو بشور تمیز تمیز ولی اب اصلا نذار به اونجا بخوره تا سه روز اول بعد سه روز با گرم هر دفعه رفتی بشورش حموم هم اصلا نرو تو این مدت من خودم بشدت چندشم میشد این موردو رعایت کنم و هیچ کسم تقریبا قبولش نداره ولی بخدا علت زخم رحم‌گاهی رعایت نکردن همین نکتس این موردو همون یکی دو بار اول رعایت کنی و کارایی که گفتم بکنی باور کن خیلی بخواد طول بکشه زخمت یکماهه خوب خوب میشه ماه بعدم صد در صد بارداری من خودم دوسال درگیر زخم رحمم بودم نمیذاشت حامله بشم این کا را رو کردم راحت راحت خوب شدم اقدامم میکنم راحت باردار میشم اونم منی که کلا دیگه بیخیال خوب شدن و بچه شده بودم 

یه نکته ی خیلی مهم رو یادم رفت بگم اینکه تو دوره ی پریودیت از روز اول تا سوم به هیچ عنوان و تحت هیچ ...

چشم ممنونم گلم  حتمارعایت میکنم إن شاء الله خداهرچی میخوای بهت بده خیلی کمکم کردی