2726

سلام عزیزم🌸❤ خوش اومدی اگر دلت خواست دراخر دوستاتو یا کسایی ک حاجت دارن تگ کن

🌹 این ختم فقط نیمه ماه قمری باید شروع کنیم

من خودم ۲ هفتس منتظرم تا نیمه ماه قمری بشه این ختم شروع کنم...پس اگ امشب شروع نکنین میر برای ماه بعد

(این ختم همیشه در نزدیک ترین شب جمعه ای انجام میشه ک قبل از نیمه ماه قمری باشه)

❌یعنی امشب❌

پس جانمونید ...

خب بسم الله

نحوه ختم : از اذان مغرب فرصت دارید تا قبل از اذان صبح

🌸شب جمعه اول : یک مرتبه سوره یس میخونید هدیه میکنید به بای الحوائج علیه سلام

🌸شب جمعه دوم :  دو مرتبه‌ سوره یس میخونید هدیه میکنید ب باب الحوائج علیه سلام

🌸شب جمعه سوم : سه مرتبه سوره یس  میخونید و هدیه میکنید ب باب الحوائج علیه سلام

🌸شب جمعه چهارم : چهارتا سوره یس به( نیابت) از باب الحوائج می‌خوانید و هدیه میکنید به حضرت ام البنین  

(یعنی از طرف حضرت عباس میخونید و هدیه میکنید ب مادر گرامیشون)

🌹و اقا رو واسطه قرار میدید گ حاجت شما رو از مادرشون بخوان (ببینید چ مقامی پیدا میکنید)

راوی :  خیلیا حاجت روا شدن یک ذره شک و تردید نباید باشه کامل اعتماد کنید

🌹نکته سوره های یس رو میتونین پشت سرهم بخونین یا یکی رو یک رو اول شب  یکی یک ساعت بعد و...(برای شب سوم و چهارم منظورمه ک تعداد میر بالا) فقط با ارامش  و طمئنینه بخونین

یا توجه ب کرم خودتون بقیه روهم تگ کنین ثوابش نصیب خودتون میشه یا صلوات بزارین بلکه پربازدید بشه❤

چیزی گیرمن نمیاد فقط میخوام این ختم ب دست همه برسه شاید گره از کار کسی باز شد🙏💚

اسکرینا میزارم 🌱

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜

@مهساسادات۲۲    

@ماهگل00    

@منتظرررررظهور    

@تاول    

بیاید اینجا ببریم پایین

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا حاجت گرفتین شما؟؟؟

من ن  قرار امشب شروع کنم

ولی کسایی دیگ گرفتن الان پیاماشون براتون میزارم

سلام یعتی از امشب شروع کنیم و هر جمعه شب که ۴ شب پیشه بخونیم ؟؟

یا همشون رو امشب بخونیم ؟

سه ر بنه وه بان به رزی شانم تا به لکو ده رچو شه که تی گیانم سه ره بنه وه بان سینه چو سه نگم ، به لکو بزانی ارات دل ته نگم        ۱۴۰۱/۶/۲۲   این و نوشتم تا همیشه یادم باشه🙃

اسکرین ۱

سلام یعتی از امشب شروع کنیم و هر جمعه شب که ۴ شب پیشه بخونیم ؟؟ یا همشون رو امشب بخونیم ؟

ن امشب یکی

هفته بعد دوتا

اون هفته سوم ۳ تا

هفته چهارم ۴ تا 

من نفهمیدم چ جوری بخونم 🥲🥺

سه ر بنه وه بان به رزی شانم تا به لکو ده رچو شه که تی گیانم سه ره بنه وه بان سینه چو سه نگم ، به لکو بزانی ارات دل ته نگم        ۱۴۰۱/۶/۲۲   این و نوشتم تا همیشه یادم باشه🙃
ن امشب یکی هفته بعد دوتا اون هفته سوم ۳ تا هفته چهارم ۴ تا 

اها ممنونم عزیزمم 

من میخونم به امید اینکه شوهرم بزارع درسمو بخونم 

راضی شع تعهد بده🥲

با همسرم عقدم و از ۱۲مرداد تا الان وضعیتم با شوهرم تو وضعیت بلاتکلیفی مونده و شرط گذاشته یا من یا درس و منم درس انتخاب کردم .اونم رفته و خبری ازش نیست و من تمام امیدم به خداست ک معجزه کنه که هم زندگیم حفظ کنم هم درسم .میشه تا الان ک اومدی برای حال دلم یه صلوات بفرستین لطفا ♥️🙏 امروز 26مرداد هست و بعد از 15 روز بلاتکلیفی پدر شوهرم زنگ زد به بابام در مورد موضوع ما صحبت کردند ولی خب به نتیجه ای نرسیدن.خداجونم منتظر معجزه بعدیم قربونت برم دل این بندت رو نشکون هرچی خیره برام روشن کن🙏                      «إِنْ يَنْصُرْكُمُ اللهُ فَلا غالِبَ لَكُمْ وَ إِنْ يَخْذُلْكُم فَمَنْ ذَا الَّذي يَنْصُرُكُمْ مِنْ بَعْدِهِ وَ عَلَى اللهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ » اگر خداوند شما را يارى ‌كند، هيچ‌كس بر شما غلبه نخواهد ‌كرد؛ و اگر دست از يارى شما بردارد، كيست كه بعد از او، شما را يارى ‌كند؟! و مؤمنان بايد، تنها بر خداوند توكّل كنند.(آیه۱۶۰ سوره ال عمران)یه دختر کورد رنج کشیده از دیار تبریز 🤍
عزیزم ممنون که با ما به اشتراک گذاشتی♥️🌈

ممنونم گلی بیا حمایت 

من قبلن تاپیک زد بودم

میخواسم تو این یکی دوساعت باقی مونده بقیم بببینو بیان

من نفهمیدم چ جوری بخونم 🥲🥺

کجاشوو

2706