2733
2734

خودشون عینکی بودن گفت تو ی دکتر نشونم بده ک عینکی باشه و لیزیک کرده باشه حتی خودم هم پولشو دارم هم وقتشو عوارض داره نکن دکتر بعدی هم گفت اگه لیزیک خوب بود متخصص چشم خودش انجام میداد ک رایگان هم میتونه انجام بده سر جمع ۱۰ دقیقه هم نمیشه دستیارش کنارشه میترسم الان نکنه سن ام بره بالا کور بشم یا مشکلات دیگه کسی تو خانواده اتون هست ۲۰ سال بیشتر گذشته باشه راضی هست عوارضی نداشته؟

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!

البته این دو تا دکتر چشم پزشک نبودن متخصص داخلی بودن

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!

عروس داییم انجام داده میگه خیلی راضیم کاش زودتر رفته بودم هرکی دیدم راضی بود منم ترسوندی که قرار بود برم😤

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متخصص چشم خودش برای خودش لیزیک کنه؟ =))

والا ما ۴-۵ تا دکتر فقط تو فامیل داریم که لیزیک کردن، هیچکدومم مشکلی ندارن.

متخصص چشما هم تقریبا همشون سنشون بالاست و مشکل پیرچشمی دارن، مشخصا نمی‌تونن لیزیک کنن.

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...
2728
عروس داییم انجام داده میگه خیلی راضیم کاش زودتر رفته بودم هرکی دیدم راضی بود منم ترسوندی که قرار بود ...

خودمم نوبت داشتم الان دو دلم اوایل همه راضی هستن بعد ک سن بالاتر رفت عوارضش پیدا میشه کاش اینایی ک چند سال ازشون گذشته باشه بیان از تجربشون بگن

خودمم نوبت داشتم الان دو دلم اوایل همه راضی هستن بعد ک سن بالاتر رفت عوارضش پیدا میشه کاش اینایی ک چ ...

والا این عروس داییم ۷,۸سال پیش انجام داده عینک خیلی سخته نمره چشمم بالاس 😭😭

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘
متخصص چشم خودش برای خودش لیزیک کنه؟ =)) والا ما ۴-۵ تا دکتر فقط تو فامیل داریم که لیزیک کردن، هی ...

خب میتونن برن ی دکتر دیگه من میترسم خشکی چشم بگیرم تا اخر عمرم

2738
قبول ندارم حرفشونو، تازه بعد عمل دنیات رنگی میشه.. حتما برو عمل کن راحت شی

خب دستیار دکتر من دیدم عینکی هستن چرا لیزیک نمیکنن همه ی اینا دو دلم کرده

والا این عروس داییم ۷,۸سال پیش انجام داده عینک خیلی سخته نمره چشمم بالاس 😭😭

منم از ۱۲ سالگی عینک میزنم نمره چشم منم خیلی بالاست اصلا نمیبینم

لیزیک عوارضی مثل خشکی چشم ممکنه داشته باشد  بعد از ۱۵ یا ۲۰ سال هم ممکن چشم یکم ضعیف بشه ولی به نظر من برو پیش فوق تخصص چشم و مشورت بگیر عزیزم‌‌.من اگر شرایط داشتم حتما میکردم.برای خشکی چشم هم اشک مصنوعی هست .ولی بهترین راهنمایی را متخصص چشم می‌تواند برای شما انجام دهد

اینجوری که دیگه رایگان نیست =))

یه مدت بعد از جراحی خشکی چشم داره ولی بعدش اوکیه، اصلا جراحی سنگینی به حساب نمیاد، خیلی سال هم هست که داره انجام میشه و من به شخصه هیچکس رو ندیدم که بعد از لیزیک ناراضی باشه.

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...
منم از ۱۲ سالگی عینک میزنم نمره چشم منم خیلی بالاست اصلا نمیبینم

من از۷سالگی خیلی سخته دماغم داغون شده به خداا

دوازده سال پيش ليزيك كردم ويكي از بهترين كارهايي بوده كه واسه خودم انجام دادم هيچ مشكلي هم نداشتم ...

شماره چشمتون چندبود؟

چه مراقبت هایی داره؟

الان چه قدر با گوشی ولپ تاپ واینا سروکاردارین؟

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )
2706