2737
2734
عنوان

پول یا امام حسین ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 60 پست

اصلا کل دنیارو بهم بدن بازم میرم اصلا قابل قیاس نیست 😐😐😐

قسمت بد داستان اینجاست که:                                 ما ن ازدواج رو خواستیم                                            ن جدایی رو💔:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بین یک میلیون و نیم و سفر کربلا؟؟؟؟

واسه من اصلا دو راهی نیست

خدایا، تنها آرزویم این است که فقرا نازا شوند. و از این پس هیچ فرزندی در خانواده ای فقیر به دنیا نیاید‌.
2731
🥲چه سعادتی خدا قسمت همه کنه انشاءالله اونجا بهشته برو که جا نمونی 

آنقدر گریه کردم 

ب خاطر اینکه مریض بودم و می گفتن نرو ولی از روز بعدش خوب شدم 

انگار آقا امام حسین بهم خیلی لطف دارن 

قوربونشون برم 

حالا یک مستند بود یک خانم دورگه مسلمان هندی ایرانی و تو هندوستان نشون میداد که وضع مالی خوبی نداشت با دخترش تو یک اتاق کوچیک و خالی زندگی می‌کرد میگفتن آرزوت چیه میگفت من نه خونه میخوام نه پول نخ هیچ چیز دیگه فقط و فقط تنها آرزوم رفتن به کربلاس‌....گفتن یعنی نمیخوای یک خونه بزرگتر  و بهتر بهت بدن گفت نه نمیخوام مال دنیا به چه درد میخوره...فقط زیارت امام حسین...شعارهم نمی‌داد چون تو یک دونه اتاقش به غیر از یک دوتافرش کهنه و یکم ظرف وظروف چیزی دیگه ای نبود اما عکس و پرچم های امام حسین رو به در و دیوار اتاقش زده بود...حالا عزیزم برو مطمئنا پول بازم بدست میرسه اما زیارت امام حسین نصیب هرکسی نمیشه .برای ماهم دعا کن بیایم پابوسش

الان خیلیا پول قرض گرفتن از فامیلاشون دارن میرن ما که تو فامیلمون اینجوره، خوشب سعادتشون

خوشبحالشون ک خمچین فامیلی دارن ک قرض میدن!! ما که در حد ۱۰۰ هزار تومن کسی نمیده چ برسه بیشتر

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
2738
حالا یک مستند بود یک خانم دورگه مسلمان هندی ایرانی و تو هندوستان نشون میداد که وضع مالی خوبی نداشت ب ...

میگم بمن نظر بده😑 راستش واکسن نزدم و میترسم ولی بدون واکسن هم نمیذارن برم نمیدونم چیکار کنم ! بدنم ضعیفه میترسم برم واکسن بزنم 😞

میگم بمن نظر بده😑 راستش واکسن نزدم و میترسم ولی بدون واکسن هم نمیذارن برم نمیدونم چیکار کنم ! بدنم ...

واقعا برا واکسن نمیتونم نظر بدم عزیزم...چون الان نه میشه گفت واکسن ها مطمئن هستن نه میشه گفت مطمئن نیستن..بنظرم از خود خدا و امام حسین .ع. بخواه یک راه جلو پات بزارن ...و خودشون راه رو برات هموار کنن و بدون اینکه مشکلی برات پیش بیاد بری زیارت....رفتی التماس دعا گلم..❤

آنقدر گریه کردم  ب خاطر اینکه مریض بودم و می گفتن نرو ولی از روز بعدش خوب شدم  انگار آقا ...

بله عزیزم دوستون دارن..اونجا ی تیکه بهشته هرکی رفته باز دلش خاسته بره...برو و ی عمر برات خاطره شیرینش میمونه💌

تورو خدا برای منم دعا کنین اسمم فاطمه🥲

این دختر 
واقعا برا واکسن نمیتونم نظر بدم عزیزم...چون الان نه میشه گفت واکسن ها مطمئن هستن نه میشه گفت مطمئن ن ...

حاجتت روا عزیزم . اره راس میگی بازم ممنون بابت نظرت🙏🌹

خوشبحالشون ک خمچین فامیلی دارن ک قرض میدن!! ما که در حد ۱۰۰ هزار تومن کسی نمیده چ برسه بیشتر

۳سال پیش ده میلیون (اونموقع خیلی بود)به یکی از اعضا خونوادش داد، دیگه بهمون پس نداد ینی کلا خوردش!!خدا ازش نگذره 

یکی دیگم ده تومن پارسال برده معلوم نی بده یا نه!!!کلا از این ب بعد نمیخام ب فامیلاش قرض بدم بد حسابن

2706