2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تروخدا بس کنید دیگه ، به هرکی می گیم بی پولی می گه فلان سوره ی قرآن رو بخون ، می گیم مریضیم می گه فلان رو بخون و ...

والا ۹۰ درصد ثروتمندان جهان مسلمان نبودند ولی یک مشخصه داشتند ، تلاش کردند و شانس داشتند ، من قرآن می خوانم چونکه باعث می شود آرامش بگیرم و شاید کمی آدم بهتری باشم ، و بدانید اگر می شد با دعا موفق شد الان تمام مردم جهان مبلغین دین ها بودند ... . قرآن خیلی خوبه ولی شما باید تلاشتون رو بکنید 

چند وقت بعد از خوندش رزقتون بیستر شد . هرشب میخونی ؟

هر شب

از همون روزهای اول معجزه دیدم

حیف الان‌نمیخونم

اون موقع حتی نمیدونستم کی به کارتم پول میریزه 

الان مشکل دیگه دارم‌که پول وسطش گمه

واسه همون دیگه نمیتونم بخونم

تروخدا بس کنید دیگه ، به هرکی می گیم بی پولی می گه فلان سوره ی قرآن رو بخون ، می گیم مریضیم می گه فل ...

من برای گشایش مالی معجزه دیدم ولی چیزهای دیگه نه

مثلا برای سلامتی هر کاری کردم نشد که نشد

بله قرآن و دعا خیلی خوبن ولی دلیل برای تلاش نکردن نیستن

فقط با قران نمیشه که عزیزم میگن از تو حرکت از خدا برکت

ولی چندتا عوامل باعث ایجاد برکت تو زندگی میشه

۱.نماز اول وقت

۲.نداشت جنگ و جدل و دعوا در خانه مخصوصا بین زن و شوهر

۳.نظافت منزل مثلا ظرف نشسته شب نمونه

۴.پخش بلند صدای اذان درخونه(بلند که یعنی اهاای منزل بشنوند)

۵.خواندن سوره واقعه هر شب

۶.قرض الحسنه دادن

۷.صدقه دادن

ان شاالله خدا رزقتون واسع کنه🤲🏻

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان‌میشود👌
2738

من خیلی وقته دارم سوره واقعه رو میخونم اما صرفا به همین اکتفا نمیکنم .تمام تلاش خودم رو میکنم .هدف درست رو انتخاب میکنم .راه درست رو انتخاب میکنم و کنار همه اینها اول به خدا  توکل میکنم و قرآن هم میخونم ...

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........

دوستان من متاسفانه به معجزه اعتقاد ندارم ، چونکه دیدم در شهرم بچه های کوچک از سطل زباله ته مانده ی سیب را برداشت و شروع کرد به خوردن ، این بچه هم خدا دارد ، خدایش ، خدای من است ، درست است خدا بزرگ است ولی من اعتقاد دارم در این دنیا خودمان باید گلیم خودمان را از آب بکشیم . البته شدیدا احساس نیاز به خدا هم می کنم ، یاد می آید چند روز پیش مریض شدم ذره ای نترسیدم گفتم خدا دارد من را می بیند ولی چه کنم که .‌‌