2733
2734
عنوان

کرونا😭

350 بازدید | 41 پست

بخاطر کرونا بدن درد گرفتم.. بیشتر تو قسمت کمر هست.. اینقدر درد داشتم ساعت ۴ صبح بلند شدم استامینوفن  خوردم.. الان بهتره ولی کامل برطرف نشده😭

چی کار کنم دست از سر من ورداره؟😔

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزدلم آرمی کروناگرفتی🥺🫂💔

اوم.. بدم گرفتم 💔

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
دوره داره کاری نمیشه کرد جز مدارا و استامینوفن

هوفف😔

الان قدر سلامتی و میفهمم😭💔

کیوتم کرونا گرفتی 🥺🥺

دکتر نرفتی مگه استامینوفن بخور

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2738
دوش با آب گرم بگیر 

حمام مشترکه.. اگه خانوادم بگیرن چی؟

کیوتم کرونا گرفتی 🥺🥺 دکتر نرفتی مگه استامینوفن بخور

نه دکتر نرفتم.. بابام فک میکنه دارم دروغ میگم.. میگه من خودم مخترع این ترفند ها بودم نمیخواد واسه من بازی درآری نمی‌بره دکتر😭

نرفتی دکتر🥲

نه💔

نه دکتر نرفتم.. بابام فک میکنه دارم دروغ میگم.. میگه من خودم مخترع این ترفند ها بودم نمیخواد واسه من ...

وای یا خدا 😶😶😶 خدا نکرده کس دیگه هم آلوده بشه بازم اینو میگه!! 

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
نه💔

اگه نری بدترمیشی برو حتما البته منم چون پارسال۵بارکروناگرفتم زیاددمنوش اویشن بانبات ودارچین میخوردم ☹💔

أشْهَدُ أَنَّڪَ كَـلِمَةُ التَّقْوےٰ، وَبَابُ الْهُدَےٰ ✨به امیدفردایی بهتر...🚶‍♀️🦋یالله❤️
2706