2726
عنوان

قرص اورژانسی چقدر تاثیر داره

2834 بازدید | 15 پست

سلام دیروز وسیله پیشگیریمون پاره شد شوهرم پیش ابش اومده بود اما اب اصلیش نه وقتی پاره شد ی تیکه اش داخل موند که فوری در اوردم و هفت هشت ساعت بعد اورژانسی ۷۵ صدم دوتا با هم خوردم به نظرتون چکار های دیگه باید بکنم تا باردار نشم تورو خدا راهنماییم کنید دارم میمیرم 

ایا نیازه به دکتر زنان مراجعه کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ببهشید یعنی سالی فقط نهایتا دو بار میتونیم رابطه داشته باشیم

نه یعنی سالی دو بار میتونی قرص اورژانسی استفاده کنی

یعنی روش پیشگیری همیشگی نمیتونه این باشه. فقط در موراد ضروری و اورژانسی مثل همین چیزی که برای شما پیش اومد

یعنی بعد هر رابطه میتونم از اورژانسی استفاده کنم

نه. اورژانسی برا چند ماهی یکبار میشه استفاده کرد‌استفاده زیادش خوب نیست ولی قرص های جلوگیری معمولی مثل روکین و.... رو منظم استفاده کنی اوکیه.

نه. اورژانسی برا چند ماهی یکبار میشه استفاده کرد‌استفاده زیادش خوب نیست ولی قرص های جلوگیری معمولی م ...

ببخشید میشه ی توضیح بدید یعنی اگر از این قرص ها که گفتید استفاده کنم نیاز به کاندوم نیس دیگه؟

ببخشید میشه ی توضیح بدید یعنی اگر از این قرص ها که گفتید استفاده کنم نیاز به کاندوم نیس دیگه؟

اگر ماهانه و منظم قرص بخوری ( از روز دوم یا سوم پریود شروع میشه تا آخر هر ورق که معمولا روز بیستم به بعد میشه) دیگه نیازی به کاندوم نیست ولی قرص ها باید هر شب مصرف بشه . اگر یه وقت فراموش شد صبح روز بعد هم میشه خورد.

2706