2726
عنوان

مامانااا تا بدنیا اومدن نی نیم چیکار کنمم

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم هنوز که اول راهی😐😂 فعلا خوب استراحت کن و بخواب،من هفته ی۲۵ از پهلو درد تا صبح نمیتونم بخواب ...

وای منم نصف شبا یا دسشویی ام

یا دارم از این پهلو به اون پهلو میشم   

خـو໑شبختي يـ؏ـني داشتن ڪوچولويہ‌ از جنس مِـטּ وتو🥺🤍.

هنوز کلی مونده که ، نمیدونی اون لحظه که به دنیا میاد چقدر حس قشنگیه ، انگار خدا دنیا رو بهت داده ،دلت میخواد فقط نگاش کنی و از خدا تشکر کنی 

از دوران بارداریت لذت ببر ، نزار بهت سخت بگذره ، تا میتونی هم بخواب که وقتی بچه به دنیا بیاد باید با خواب شیرین خداحافظی کنی 

الهی که به سلامتی بچت رو بغل بگیری 💕

من یه مادرم ، یه مادری که سعی داره اول مادر خوبی برای بچه هاش و دوم دوست خوبی برای اونها باشه امیدوارم همه اونهایی که مادرن لیاقت مادر بودن رو  داشته باشن و همه اونهایی که لیاقت مادر شدن دارن، مادر بشن 💜   خودت رو دوست داشته باش رفیق 🙃   یادته کلاس اول که بودی از املا میترسیدی؟ نگذشت؟ رد نشد؟يادته واسه ریاضی راهنمایی ترس داشتی؟ الان چی؟ اصلا یادت میاد امتحانش رو؟یادته واسه امتحان نهایی‌های دبیرستان تا صبح بیدار موندی؟! یادته واسه کنکور چه روزا و شبایی رو با استرس و نگرانی گذروندی؟!ولی الان چی؟ یه لحظه از اون استرس‌ها موند؟ تموم نشدن؟!نمیدونم الان تو چه مرحله‌ای هستی و داری چه فشاری رو تحمل می‌کنی ولی همش رد میشه...الکی خودتو اذیت نکن رفیقو به خودت استرس نده!

منم سر بچه اولم انگار روزها تموم‌نمیشد ،،، چقدر برام طولانی بود اون چند ماه ولی وقتی دنیا اومد بعد چند هفته بیخوابی و خستگی ، رسیدم‌به حرف بقیه  که میگفتن  الان راحتی دنیا بیاد موهانم وقت نمیکنی شونه کنی ،،، سر دومی میگفتم کاش چند ماه بیشتر بود میموند 😂😂😂

وای منم نصف شبا یا دسشویی ام یا دارم از این پهلو به اون پهلو میشم    

الان دوران خوبته خوب استفاده کن😂

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
هنوز کلی مونده که ، نمیدونی اون لحظه که به دنیا میاد چقدر حس قشنگیه ، انگار خدا دنیا رو بهت داده ،دل ...

انشالله    مرسی مهربون

خـو໑شبختي يـ؏ـني داشتن ڪوچولويہ‌ از جنس مِـטּ وتو🥺🤍.
2706