2726

والا از ساعت ۲ تا ۵ تو کوچمون قمه کشی بود

خدا به هیچکس نشون نده یه زن ع ف ر ی ط ه تو کوچمون هست با همه دعوا می‌کنه میره شیشه و قمه میاره

قمه رو پرت کرده خورده به ماشین یکی دیگه

دیشب طرف رفته گفته زدی به ماشین من اونم گرفت مرده رو زدش گفت خوب کاری کردم

خدا از زمین بردارتش

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
والا از ساعت ۲ تا ۵ تو کوچمون قمه کشی بود خدا به هیچکس نشون نده یه زن ع ف ر ی ط ه تو کوچمون هست با ...

کبری کماندو یه پس😅

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
کبری کماندو یه پس😅

خیییییلی دریدست

خدا شاهده تاحالا همچین زنی ندیدم

بابا زنی گفتن مردی گفتن

به پسره لگد پرت میکرد پسره هم هولش میداد

با یه پسر مجرد زندگی میکنه بدون محرمیت

از شوهرش جدا شده یه دختر بچه داره

دخترش مدرسه نمیره هنوز اما یه حرفایی میزنه یه کارایی میکنه پشمات میریزن

تو کوچه به همه انگشت وسط نشون میده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
یا خدا . کجا زندگی میکنید آخه . الان مگه زمان قمه هست😢

یکی از شهرک های تهران

آره بابا بیای ببینی روح از تنت میره

قراره استشهاد محلی جمع کنن بندازنش بیرون

البته بعید میدونم چون نصف کوچه تا الان شکایت کردن اما انگار نه انگار

2706