2726
عنوان

وقتی شوهرم برام فیلم بازی میکنه...

783 بازدید | 21 پست

شوهرم وقتی خودش نمیخواد کاری رو بکنه اونقدر جسارت هم نداره با دلایل منطقی بیاد و منو قانع کنه برام فیلم بازی میکنه نقشه میکشه و برام نقش بازی میکنه یه مدت که منو دور سرش چرخوند تازه اونوقت رو میشه که دروغ میگفته از درون تهی شدم چون خیلی بده که شریک زندگی آدم براش نقش بازی کنه دوست دارم خیلی زود جدا بشم خیلی اما انگار نمی تونم تحمل این زندگی هم برام سخته خیلی سخته 

چرا جدا شی خوب  برا باهاش حرف بزن با مهربونی با صداقت بگو من از این رفتار خوشم نمیاد حرفات رو ...

من خیلی حرف زدم همیشه بهم قول میده اما بعد زیر قولش میزنه درونم پر از خشم و نفرت شده آدم با کسی حرف میزنه که حرفاشو بشنوه تمام راهها رو امتحان کردم بی فایده هست 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خیلی حرف زدم همیشه بهم قول میده اما بعد زیر قولش میزنه درونم پر از خشم و نفرت شده آدم با کسی حرف ...

تو امیدتو از دست نده بازم تلاش کن یه روز یه میز قشنگ بچین بعد ناهار یا هر چی با ملایمت بهش بگو مگه دوسش نداری اونم دوست داره هیف این رابطه نیست حالا ک باهم ازدواج کردید طلاق بگیرید خشمو نفرتت رو فرو کش کن آروم باش تو سعیتو بکن با ملایمت جلو برو خدابزرگه

2728

عزیزم درکت میکنم ایشون عادت کرده به فیلم بازی کردن یا دروغ گویی صد درصد برا همه هم اینجوره نه فقط تو...حداقل برو پیش یه مشاور خانواده ببین چی میگه

وزن اولیه ۷۴ وزن هدف ۶۰ به امید خدا موفق میشم

نمیدونم چی بگم منم یه نفر سراغ دارم اینطوره  یعنی ن فقط نه کفتنش همه کارش  با نقش بازي  کردن واسه زنش پیش میبره بنده خدا زنش  ...

اما این مشکل به تنهایی دلیلی برای این حجم نفرت وخستگی نیست سعی کن باهاش با ملایمت،خشم،قهر،تهدید حرف بزنی  و قبلش با مشاور یا اینکه  اگه دستت افتاده قبل شروع نقش بهش تذکر بده که بفهمه  میدونی

تو امیدتو از دست نده بازم تلاش کن یه روز یه میز قشنگ بچین بعد ناهار یا هر چی با ملایمت بهش بگو مگه د ...

میفهمم چی میگی اما 

دلت خوشه 

ازش خواهش کردم 

تمنا کردم 

با ملایمت گفتم

با گریه گفتم

با خشم گفتم 

اینا خانواده ای ذاتشون خرابه دقیقا خانواده ای همینطور فیلم بازی میکنن وحشیانه ترین رفتار رو با روح من کرده 

دیگه خسته ام

کمی هم اون تلاش کنه اگه زندگیشو دوس داره یک طرفه نمیشه

عزیزم درکت میکنم ایشون عادت کرده به فیلم بازی کردن یا دروغ گویی صد درصد برا همه هم اینجوره نه فقط تو ...

ببین آدم وقتی اون صمیمیت رو تو زندگی حس نمیکنه از درون میشکنه اونم نمیتونه ترک عادت کنه منم خسته 

روز یک شنبه قرار مشاوره داریم 

میشه یه مثال بزنی 

مثلا به دروغ میگه واسه مغازه مشتری پیدا کردم فردا میریم محضر فردا زنگ میزنه میگه اینترنت خرابه بیا با این آقای حرف بزن اگه باور نداری پس فردا میگه طرف بارشو گرفتن حسابش محدوده اینجور سه ماه هر روز یه ماجرا میگه آخرش من به اون شماره زنگ زدم گفت نمیدونم شوهرت با شما چه مساله ای داره اما همش ساختگی بود 

بهترین کار رو انجام دادی عزیزم

خاک بر سرشون با این تربیت فرزندشون....زندگی یکی دیگه رو با تربیت نادرستشون نابود کردن و اون دنیا باید جواب گوی تو باشن

وزن اولیه ۷۴ وزن هدف ۶۰ به امید خدا موفق میشم
نمیدونم چی بگم منم یه نفر سراغ دارم اینطوره  یعنی ن فقط نه کفتنش همه کارش  با نقش بازي &nb ...

اصلا فایده ای نداره میدونی انگار حیا نداره یه بار مچشو میگیرم میگه تموم باز دفعه بعد با قسم و آیه و انکار یه جوری میگه باور میکنی اما سر مساله که میرسه میبینی باز دروغ بوده 

بهترین کار رو انجام دادی عزیزم  خاک بر سرشون با این تربیت فرزندشون....زندگی یکی دیگه رو با ترب ...

این دنیای منو نابود کردن 

من نمیتونم دلمو با این خوش کنم که اون دنیا جواب میدن 😭😭

2706