2726
عنوان

نامزدم سرم داد زد بجنب دیگه

800 بازدید | 23 پست

ما عقدیم خانواده شوهرم تو ی شهر اطراف شهر خودمون زندگی میکنن محل کار شوهرم تو شهر خودمون من شبایی ک میرم خونه مادر شوهرم میخوایم صبح با نامزدم میام شهر خودمون امروز یکم دیرتر منو بیدار کرد چند دیقه دیر شد تا کفش بپوشم بشینم تو ماشین سرم بدجوری داد زد بجنب دیگه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ای چیزا زیاد پیش میاد

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

فقط طلاق !

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

خیلی وقته تو سایت نمیگن فقط طلاق یا من نمیبینم 

یه رمانی مد شده بود مثلا یکی میومد میگفت شوهرم شببخیر نگفت خابید همه میگفتن فقط طلاق 😂

مادر خوبی نداشتم سعی میکنم مادر خوبی واسه دخترم باشم❤️😁🥺  

حالا میان میگن این زندگی به درد نمخیوره و من اگه شوهرم اینجوری باشه فلان میکنم و اینا

ولی نه عزیزم یا سنت کمه یا یکم لوسی اینا چیز طبیعی هستش زیاد پیش میاد عادت میکنی🤣🤣🤣🤣

وزن اولیه ۷۴ وزن هدف ۶۰ به امید خدا موفق میشم
2706