2703
2553
عنوان

مادرشوهراتون براتون ارزش قائلن یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 64 پست
اره من یه هفته پیشش موندم بچه هارو نکه داشتم کمک کردم اشپزی و بقیه کارا

اگ تو مجردیت باهات دشمن بوده باشه و خواستگاراتو پرونده باشه چی؟ 

مثلا راجبت پیش کسی که ازت خوشش اومده بود بدگویی کنه و باعث سر نگرفتن بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من تعجب می‌کنم از اینکه مادر شوهرا اینجوری هستن مادرشوهر من خدا بهش عمر با عزت بده زن خوبی هستش و خیلی هم هوامو داره

تو هم وقتی اینارو میده بهت نخور یا خیلی کم بخور یا به شوهرت بفهمون که منم اینارو دوس ندارم هرچی به تو داد به منم بده که متوجه بشن خودشون...مرد باید اینجاها حواسش به زنش باشه به نظرم  

وزن اولیه ۷۴ وزن هدف ۶۰ به امید خدا موفق میشم
2456
اگ تو مجردیت باهات دشمن بوده باشه و خواستگاراتو پرونده باشه چی؟  مثلا راجبت پیش کسی که ازت خوش ...

نه هیچ وقت نمیرم. زن داداش من خوبه. بعد از طلاقم کلی حمایتم کرد حتی تمام مراسم خاستگاریم دستش بود. جلو خانواده شوهرم همیشه تعریف میکنه و سربلندم کرده

روانشناسی کودک

فقط میتونم بگم خاک تو سرش

در تمام زندگیش نه کادو به من داده نه چیزی به اسم پذیرایی شدن جلو من گذاشته هیچچچچچچچچچچچچچچچچ

نه حرمتی نه لبخندی نه توجهی

حالا من ...چی بگم یه دختر تکمیل تحصیلات قیافه اصالت همه چی

ولش کن اول صبحی...

فقط متاسفم که هرچی دسته گل و ادم حسابی بود تو 70 تا 80 سالگی مردن این کره خر افعی 86 سالشه و هست

تازگی قلبش ناراحته و خون تو ادرار دشاته پاش به مطب و آزمایشگاه باز شده

آخخخخخخخخخخخ لعنتی

خانوم هایی که اینقدر دز مادرشوهر گله دارید  خداوکیلی خودتون هم عروس های خوبی بودید ؟ من مجرد ...

وقتی ازدواج کردی میبینی هزاری هم ک خوب باشی بازم حرف برا زدن دارن البته بستگی به خانواده همسر هم داره

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕
2714

خدایی هیچ وقت اینکارو نمیکنه بنده خدا 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2706