2328

قرص ازریترومایسین قرص جوشان اب لیمو و عسل با اب دلرم خیلی بخور

کسی ک امضام رو میبینی واسم از ته دلت دعا کن😭🥺یازده سال از زندکیه منو عشقم میگذره ولی هنوز مادر نشدم و تو حسرت مادر شدن هستم.🥺😥من از امام رضا خواستم جواب دل شکستم رو بده ب حق جوادش منو رو سیاه نمیکنه و معجزه زندگیمو خیلی زود بهم میده ...دوست عزیزم تویی ک داری امضام رو میخونی برام ی صلوات بفرست و دعا کن منو عشقم مامان و بابا بشیم و معجزمون رو بغل بگیریم.عشق مامان منو لایق بدون و بیا تو وجودم تمام دنیا و هستیمون رو منو بابایی ب پات میریزیم.🤍😢🥺دلم خیلی شکستس از حرفای مردم و از اینکه جوابی نمیگیرم خدایا کمکمون کن و پشتو پناهمون باش🤍

سلام گلم . ان‌شاءالله به زودی خوب بشی عزیزم

دیفن هیدرامین قرقره کن . آب نمک و آب لیمو قرقره کن . سوپ، چای کم رنگ ،نوشابه سیاه عالیه بخور

عسل و آب لیمو هم عالیه

امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی؟! 🙃🌿 میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنی ؟! 😊❤.           تازه وارد نیستم کاربری سوممه 🙃

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوشابه سیاه 😑😑

بله من خودم کرونا گرفته بودم دکتر گفت اولش شک کردم ولی برا گلو عالی بود

امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی؟! 🙃🌿 میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنی ؟! 😊❤.           تازه وارد نیستم کاربری سوممه 🙃
2334