2328

سلام وقت همگی بخیر 

پدر شوهرم تو خونه ما زندگی میکنن و ما خودمون اجاره ایم خودشون خونه دارن دادن اجاره چطور بگم که ناراحت نشن 

میشه راهنمایی کنید 

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

2051
وا شوهرتون باید بگه بچه دارین؟ 

بچه داشتیم فوت شد ۹ ماهگی ۴ ماه پیش میخوام مجدد اقدام کنم میخوایم یه خونه اجاره کنیم که پله نداشته باشه الان خونه ها خیلی رهن و کرایه بالا دارن

بچه داشتیم فوت شد ۹ ماهگی ۴ ماه پیش میخوام مجدد اقدام کنم میخوایم یه خونه اجاره کنیم که پله نداشته ب ...

خونت کوچیک اجاره کنید بهشون بگید صاحبخونه گفته فقط به ۲ نفر اجاره میدم 

ضمن اینکه جلوشون راحت بگرد خیلی پذیرایی انچنانی نکن روتین خودت رو داشته باش مثلا ظهر برو بخواب صبح دیر بیدار شو 

حالا پول اجاره را چی کار می‌کنند؟  چه آدم هایی پیدا میشن  اینجا کجا بود شوهر کردی

همش میگم خودشون باید متوجه باشن ما هم سختمونه زندگی 

شوهرم روش نمیشه بهشون بگه به خاطر حرف مردم که بگن پدرشو از خونه دراورد

اگه شوهرت مشکلی نداره و حرفی نمیزنه مدام جلوی شوهرت و خانوادش بگو خونه رو عوض کنیم یکی بزرگتر اجاره کنیم دو طبقه باشه دوبلکس باشه و ... هرقدر هم شوهرت بگه تا موعد تخلیه مونده و هزینه زیاد میشه جلو همشون بگو اینهمه ادم جا نمیشیم و من راحت نیستم و...

به هر شکلی بگید ناراحت میشن .

کسی که خونه خودشو میده اجاره .

میاد خونه پسر .

یک هنوز عزت نفسش کامل نیست یا از دست داده 

دوم اینکه 

میگه بچه من  وظیفه اس . 

بنابراین هر چطور بگید دلخور میشن و طلبکار 

هرکه شد محرم دل  در حرم یار بماند
اگه شوهرت مشکلی نداره و حرفی نمیزنه مدام جلوی شوهرت و خانوادش بگو خونه رو عوض کنیم یکی بزرگتر اجاره ...

با ما زندگی نمیکنن تو خونه ما هستن ما خودمون رفتیم اجاره نشین شدیم