2726

؟؟؟؟

زیر علمت امن ترین جای جهان است                 آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است                                                                        آقا هستم...
PHD میکروبیولوژی آخرین کتابی که خوندم دن کیشوت 

عالی 

زیر علمت امن ترین جای جهان است                 آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است                                                                        آقا هستم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دانشجو روانشناسی  فیزیولوژی غدد     قبلنا کتاب زیاد می خوندم ... هم رمان هم غیر رما ...

موفق باشید

2728
PHD میکروبیولوژی آخرین کتابی که خوندم دن کیشوت 

دن کیشوت همون کتابی نبود که خیلی طولانی بود؟

من از اسمش فکر کردم که مثلا یه شوالیه ی شجاعی اژدها کشی چیزی هست ولی در واقع داستان توهمات و خیالش بود...

همونه یا نه؟

یع عدد پشت کنکوری هستم🖐️🌝 

آخرین کتابی که خوندم: 

شجاع باش ولی ایده آل نباش ((((: 

و

زن موجودی فراتر ازجسم🚶

🦕🚶如果有一天我成为这个世界的画家,我会毫不悲伤地杀死这个世界 :)                                                               
یع عدد پشت کنکوری هستم🖐️🌝  آخرین کتابی که خوندم:  شجاع باش ولی ایده آل نباش ((((:  ...

جالب باید باشن

دانشجوی دکتری آخرین کتابی که خوندم مجددا بادبادک باز خوندم بیشتر درسی و زبان میخونم یه کتاب غیر درسی ...

آفرین به شما و به همسرتون

البته کتاب خوب را هر چی باشه آدم باید بخونه

آفرین به شما و به همسرتون البته کتاب خوب را هر چی باشه آدم باید بخونه

بله درسته ولی من الان تو مرحله دفاع از پروپوزالم یکم سرم شلوغه شاغل هم هستم. خودم عاشق رمانم هفته ای یه کتاب و میخونم 

بله درسته ولی من الان تو مرحله دفاع از پروپوزالم یکم سرم شلوغه شاغل هم هستم. خودم عاشق رمانم هفته ای ...

موفق باشید

2706