2726
منم ساعت دو خوابیدم پنج بیدار شدم از شدت ناراحتی خوابم نمیبره افسردگی شدید دارم در طول روز بدن درد د ...

نه من درست ساعت11می خوابم ولی 6صبح چشام باز میشن هیچ جور خوابم نمیبره تو روزم که هیچی خواب ندارم اصلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمی دونم چیه استرس اضطراب وسواس فکری همشو دارم خیلی ناامیدم خیلی کلی بدن درد

عزیزم سودا یا صفراتون بالاست

من شرایط شما رو داشتم

داروی عصب تبریزیان باعث آرامش و رفع دلشوره و نگرانی های بی موردم شدم ترکیبشو سرچ کردم چیز خاصی هم نداره بابونه با مویز!بعلاوه شربت سودابر مصرف کردم و تفکرات ذهنی منفیم از بین رفت اکی شدم خداروشکر

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)
2728
عزیزم سودا یا صفراتون بالاست من شرایط شما رو داشتم داروی عصب تبریزیان باعث آرامش و رفع دلشوره و نگ ...

یعنی خوب شدین من خیلی هم ورزش می کنم نمی دونم چرا خوب نمیشم

منم ساعت دو خوابیدم پنج بیدار شدم از شدت ناراحتی خوابم نمیبره افسردگی شدید دارم در طول روز بدن درد د ...

عزیزم لطفا داروی عصب تبریزان مصرف کن

من جواب گرفتم عالیه

ترکیبش سرچ کردم قبل مصرف بابونه با مویز

الان هر روز صبح ناشتا یک قاشق چایخوری میخورم

تا شب اروم ارومم

نه من درست ساعت11می خوابم ولی 6صبح چشام باز میشن هیچ جور خوابم نمیبره تو روزم که هیچی خواب ندارم اصل ...

منم یه وقتایی کور میشم از خواب ولی خوابم نمیبره...مریضی روحی از جسمی خیلی دردناک تره

یعنی خوب شدین من خیلی هم ورزش می کنم نمی دونم چرا خوب نمیشم

بله عالی شدم خدا روشکر

منم ورزش میکنم ولی تاثیر زیادی نداشت

گرمی جات بیشتر چیا هستن من تو غذاهامم مشکل دارم

بهتزین چیزی ک خودم ازش خ استفاده میکردم زنجبیل تازه رو صبحا اندازه ی قرص با آب میخوردم،البته من در طول روزه باز میخوردم ولی اول صبح همیشه بود 

چای کوهی عاااالیه دم کنی بخوری ،بعد تو غذاها اویشن با فلفل سیاه ک حساسیت زا نیس.

ماست و شیر خ کم میخورذم،عسل عالیه، میوه هام بیشتر چیزای گرم میخوردم،حتی الان ک باردارم باز صبحا اون زنجبیل رو میخورم،ولی متأسفانه دمنوش و..دیگ نمیتونم...منم کلا طبعم سرد بود تا سردی میخوردم همه بدنم ب هم می‌ریخت مخصوصا عصابم

بله می دونم دچار سردی وخشکی شدم انقدر گرمی جاتم خوردم کل بدنم جوش زده هی میگم میشه یه روز خوب بشم

نه زیاد گرمی جات نخور کبدت اسیب میبینه

شربت یا قرص سودابر بگیر عالیه

قرصش ۳ تا صبح ناشتا باید مصرف بشه

شربتش یک تا ۲ قاشق غداخوری ترکیب با اب بعد نهار و شام

بهت قول میدم خوب میشی من این روزارو گذروندم دقیق ۶ صبح بیدار میشدم گاهی حتی با تپش قلب خیلی بد بود گفت سودا زده بالا من شربتشو مصرف کردم با داروی عصب تبریزیان خدا رو شکر تموم شد

2706