2328

مث الان من 

بااینکه باردارم سه ساعت بیشتر نخوابیدم 

اره آدم خوب میشه با تغییر بعضی از چیزای زندگی 

ببین چی باعث حال بدته حذفش کن.من فعلا شرایط حذف ندارم.وگرنه فقط مرگه ک درمون نداره

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

مث الان من  بااینکه باردارم سه ساعت بیشتر نخوابیدم   اره آدم خوب میشه با تغییر بعضی ...

نمی دونم چیه استرس اضطراب وسواس فکری همشو دارم خیلی ناامیدم خیلی کلی بدن درد

2334

احتمال خ زیاد سردی ب بدنت غالب شده،تمام علایمت از سرده 

حتما پیش ی طب سنتی برو گرمیجات زیاد بخور 

سردیو حذف کن انشالله خوب میشی

احتمال خ زیاد سردی ب بدنت غالب شده،تمام علایمت از سرده  حتما پیش ی طب سنتی برو گرمیجات زیاد بخ ...

بله می دونم دچار سردی وخشکی شدم انقدر گرمی جاتم خوردم کل بدنم جوش زده هی میگم میشه یه روز خوب بشم

بله می دونم دچار سردی وخشکی شدم انقدر گرمی جاتم خوردم کل بدنم جوش زده هی میگم میشه یه روز خوب بشم

اشکالی نداره 

ی مدت جوش میزنی بعد بدنت عادت میکنه،حتی گلو دردم گرفتی نترس،بعدش عاذت میکنی،ولی حتما ادامه بده،من الان چون باردارم مجبورم بعضی گرمی ها رو حذف کنم همون هم باعث خیلی مشکلاتم شده 

وگرنه قبل بارداری ب گرمیجات معروف بودم همیشه هم ازش خیر دیدم بر عکس سردی

منم ساعت دو خوابیدم پنج بیدار شدم از شدت ناراحتی خوابم نمیبره افسردگی شدید دارم در طول روز بدن درد د ...

نه من درست ساعت11می خوابم ولی 6صبح چشام باز میشن هیچ جور خوابم نمیبره تو روزم که هیچی خواب ندارم اصلا

عزیزم سودا یا صفراتون بالاست

من شرایط شما رو داشتم

داروی عصب تبریزیان باعث آرامش و رفع دلشوره و نگرانی های بی موردم شدم ترکیبشو سرچ کردم چیز خاصی هم نداره بابونه با مویز!بعلاوه شربت سودابر مصرف کردم و تفکرات ذهنی منفیم از بین رفت اکی شدم خداروشکر

عشق من همسرم و دخترم نازنین. (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)