2726

نذر نمک 

همین جا تو نی نی سایت خوندم که یکی میگفت خیلی مجربه  ‌اینا منم تاحالا از نذر و نیاز جوابی نگرفته بودم اینو نذر کردم و واگذار کردم بخ خدا سر یه ماه الان دارم به جفت خواسته هام میرسم 

اینجوریه که میگی برا فلان خواستم چند بسته نمک به نیت حضرت زهرا نذر میکنم  

ولی الان نمیدونم چجوری برم بسته های نمک رو بدم به مردم آخه بنظرتون چجوری اداش کنم ؟

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کدوم شهری عزیزم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
کدوم شهری عزیزم 

بیرجند

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
تو نایلون‌های کوچیک کوچیک بریز پخش کن

کنارش چیزی نزارم ؟

من خودم می‌دم ب نونوایی  اره نذر نمک عالیه منم چند بار جواب گرفتم

اینم خوبه . بدم چی بگم خب ؟

دوری وگرنه مامانم روضه داره امروز میرفتم روضه برات پخش میکردم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
دوری وگرنه مامانم روضه داره امروز میرفتم روضه برات پخش میکردم 

🤗🤗مرسی عشقم 

تو بسته ای کوچک بریز بخش کن  مردم عاشق چیزای نذری ان حالا هر چی باشه

اهوم باشه مرسی کنارشم یه چی میزارم دیگ خوبه ؟

بگو نذر داشتم  یا بده ب ی مغازه دار بگو هرکس اومد بهش ی بسته بده  من همیشه اینکارو میکنم

اره مغازه خوبه مرسی عزیزم 

2706