2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وقتی یه مشکلی مثل سیل بهتون هجوم میاره و نه میتونین حلش کنین نه ازش بگذرین یه ساعت خاص در روز رو به فکر کردن بهش اختصاص بدین و تو ساعتای دیگه به زندگیتون برسین هر بار فککرش میاد تو ذهنتون به خودتون بگید حالا نه ساعت فلان وقتشه بهش فکر کنم.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
امروز بهترین روز زندگی من تولد بجه شیرینمه😍

تولد عشق منم هس🥺😻

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2714

تشکرازپیام های مثبتتون حالامن ازامروزاول می خوام به پوستم برسم عرق کاسنی زدم به صورتم بعدشم ماسک سفیده تخم مرغ بزنم دوش بگیرم تابقیه کارهام روبیام بگم راستی جمله ی مثبت شماهم روی کاغذمی نویسم وبه دیوارمی زنم هرروز یک جمله ی مثبت

شوهر نکن   خودبخود عصابت آرومه و زندگی خوبی داری 😊😁

حق مطلبو ادا کردی،من قبل ازدواج اصن نمیدونستم غصه چیه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
والا مردا با ازدواج ب آرامش میرسن ماها ب اسایشگاه 😁 بیا ازینجا بریم حال اینام بد نکنیم فازشون خوبه ...

اره بریم.کجا بریم فقط؟🤣

میگفتی خواهر🙄🤣

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/